Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kárpátaljai Magyar Főiskolán...

Kárpátaljai Magyar Főiskolán tényleg ilyen FURCSA a levelezősök órarendje? Kíváncsiságból rámentem külhonban hogy megy ez, de mintha hétköznap is lenne egy csomó óra - levelezőn! Úgy értem máshol levelezőre azok járnak, akik dolgoznak hétköznap.

Figyelt kérdés

Vagy csak valami kavarás van a főiskola honlapján kitett BSC-MSC levelezős órarendekkel kapcsolatban? Eskü, egy csomó tanórát láttam hétköznapokon - többször is! :)


Nem fontos, de marhára nem tudom hova tenni! :)



#munka #levelező #Ukrajna #Kárpátalja #Beregszász #Kárpátaljai Magyar Főiskola
2022. dec. 14. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Idehaza is úgy van a legtöbb levelezőn, hogy pénteken napközben is vannak órák.
2022. dec. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk péntek szombat reggel 8- általában estig vannak órák
2022. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ott hétfőket, meg szerdákat, meg csütörtököket (is) tettek ki az órarendekben levelező (még msc-seknek is) képzésre járó hallgatóknak.


Nem értem! 😅

2022. dec. 15. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalábbis azok alapján, ami a beregszászi főiskola honlapján látható...
2022. dec. 15. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy online visszanézhető az óra?
2022. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam. :)


Mindenesetre kárpátaljai hallgatók, vagy az ottani főiskolát ismerők igazán írhatnának.

2022. dec. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!