Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tanul ezen az egyetemen...

Valaki tanul ezen az egyetemen: Collegium Humanum - Varsói Menedzsment Egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bárkinek bármi tapasztalata a fent említett egyetem kapcsán?

Mennyire teljesíthető munka mellett?



2023. febr. 25. 21:44
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
itt a legnagyobb kérdés hogy tényleg elfogadják e magyarországon az ott megszerzett "diplomát", tovább lehetne e tanulni MSC-re, ezeket lenne jó tudni (engem is érdekel a suli)
2023. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
Tapasztalatom még nincs. Most fogom elkezdeni a tavaszi félévet. Akik annó 2020-ban kezdték, ők most fognak diplomázni. Velük kell majd beszélni a tapasztalatokról, mert rajtuk kívül itthon még nem fognak tudni mondani semmit.
2023. márc. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Köszi, én ősszel tervezek kezdeni.

Téged melyik szakirány érdekel?

2023. márc. 9. 13:38
 4/60 A kérdező kommentje:
(Ha meg tudsz valami infót ide leírhatnád majd :D )
2023. márc. 9. 13:38
 5/60 anonim válasza:
Egyes úgy érted a kérdést hogy nem náluk akarsz mscézni hanem Magyarországon
2023. márc. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim válasza:
???
2023. márc. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim válasza:
Illetve még egy kérdésem van. Mi történik ha jelentkezek egy szakra de azt nem indul el és mi történik ha kifizetem az első 50 ezret és félbe hagyom úgy értem hogy akkor annyi veszik el vagy a többit is behajtják?
2023. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim válasza:
100%

Sziasztok,


Csináltam egy facebook csoportot: "Collegium Humanum - Magyar" névvel. Írok majd egy bejegyzést ahol mindent összeszedtem amit tudok. Én most márciusban fogom elkezdeni.


[link]

2023. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg is az egyetemen tanulok, munka mellett a legtökéletesebb választásnak bizonyult. Teljesen rugalmasak a tanárok. Órák mind online visszanézhetők akkor, amikor Te akarod. Áldom az eget, hogy nem valamelyik katonásan hétvégén is ott kell ülni magyar egyetemet választottam. :)
2023. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
A vizsgák milyenek?
2023. aug. 6. 15:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!