Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tanul ezen az egyetemen...

Valaki tanul ezen az egyetemen: Collegium Humanum - Varsói Menedzsment Egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bárkinek bármi tapasztalata a fent említett egyetem kapcsán?

Mennyire teljesíthető munka mellett?



2023. febr. 25. 21:44
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nehezebbek is, mint mindenhol, de összességében nem vészes. Nagyon más a hozzáállás a tanárok részéről, a cél, hogy ne bukj meg és ezért minden segítséget meg is adnak.
2023. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kilences. Lehet nem kell katonasan ott ulnod minden hetvegen a magyar egyetemen, de ez a papirod annyit is fog erni. :)
2023. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy Magyarországon miért kell bent ülni?!


Itthon is felvehetnék az előadásokat és utána bárki-bármikor-bármennyiszer megnézhetné online, aztán hétvégén mindenki lehetne a családjával és csak vizsgázni menne be, aztán cső.


Aki már a kérdésben szereplő egyetemre jár, az legyen kedves kiírni ide a tapasztalatait, mert engem is érdekelne.


Kérdező!


Mi lett veled, végül elkezdted?!

2023. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
17%
Kilences, bocsi de szerintem elpazarolsz 3 évet az életedből. A diplomád annyit se fog érni kis túlzással itt Magyarországon, mint egy OKJ-s képzés.
2023. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
14-es: meg annyiban en is kiegeszitenem, hogy a kilences valaszado hozzaallasa mar alapban kerdeseket vet fel, ha annak orul, hogy nincs jelenleti kenyszer az oktatasban. Erdekes szakember lesz belole. Annak idejen en is emlekszem bosszankodtam, hogy egy-egy szombat delutanomat teljesen felemesztette es elvette egy-egy mikrookonomia, vagy makrookonomia, de sosem fordult volna meg a fejemben, hogy ez annyira rosszat tenne az eletemnek:D
2023. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

13-as, igen elkezdtem :D Igaz még csak pár előadáson vagyok túl, de eddig teljesen rendben van minden.

Magyar egyetemekhez képest is.

És olyan tanárok tanítanak, akik magyar egyetemeken is vagy pl a Közgazdaságtant mérlegképes könyvelőket is oktat, itthon illetve számvitel, makro/mikro tanár hazai egyetemeken.


12-es, 14-es, itthon is létezik távoktatás már több egyetemen! És az a papír sem ér kevesebbet.. Sőt magyar egyetemek nappalis munkarendben is tartanak online órákat és vizsgákat a covid óta folyamatosan (tapasztalat)


És egy EU-s Bsc az mindenhol Bsc lesz. Nem pedig OKJ.

A frissen végzettek közül van aki tanul már Msc-n tovább, akár Magyarországon is!

2023. okt. 23. 07:43
 17/60 A kérdező kommentje:

Ez pont olyan mint itthon a fővárosi vs vidéki egyetemek helyzete.. sokan “lenézik” az utóbbit, viszont a legtöbb munkáltatót pont nem érdekli, hogy hol végeztél csak meglegyen a diplomád és onnan már csak a tapasztalat számít igazán.


Láttunk már munkanélküli Corvinusost és magas pozícióban dolgozó Kodolányist is.

2023. okt. 23. 07:56
 18/60 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, tudom, ilyenkor meg kell magyaráznod hogy miért jobb ez neked mint egy magyar egyetem. Kell ehhez az "egyetemhez" egyáltalán érettségi?:D Most nem lenézésből vagy hasonló, de kb. sehol nem fogadják el ezt a diplomát Magyarországon, gondolkozz már :D A számonkérések = 0, most nem értem miről beszélünk.
2023. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
Csak azok pontoznak le akik kettes érettségivel is akarnak egy diplomát, csak hát ennek a "diplomának" az értéke konvergál alulról a nullához.
2023. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, légyszi a Corvinust ne hozd ide, nem egy asztalon van a kettő, hidd el :)
2023. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!