Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tanul ezen az egyetemen...

Valaki tanul ezen az egyetemen: Collegium Humanum - Varsói Menedzsment Egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bárkinek bármi tapasztalata a fent említett egyetem kapcsán?

Mennyire teljesíthető munka mellett?



2023. febr. 25. 21:44
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Nekem egy kedves ismerosom ide jar. “Jar”…varj bocs, a jaras eros tulzas volt. A lenyeg az, hogy en ismerem ot es tudom, hogy nincs egyetem ahova bekerulhetett volna itthon. Az erettsegi megszerzese komoly munka volt szamara, ezt o maga sem titkolta soha. Na erre lesz jo ez a varsoi ize, hogy ezeket a lelenc embereket mind felszivja. De mindegy, nekem igy is fenntartasaim vannak azzal kapcsolatban, hogy ezt a papirt hivatalosan is elfogadjak itthon. Lehet a kis videki cegek peldaul a versenyszferaban le fogjak tojni, hogy ez milyen papir es benyelik, de allami cegnel, esetleg a fovarosban, egy olyan multi, ami valamire tartja magat, bizonyosan megnezi majd maganak. Az okleveluk elfogadasaval kapcsolatban eleg nagy a kialakult hiszti.
2023. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Igen kell érettségi :D


A számonkéréseket honnan tudod milyenek? Jártál ide egyáltalán?


Egyébként meg budapesti egyetemeken is tanulnak tovább a CH-n végzettek, szóval mégis csak elfogadták a diplomájukat :D


Mindegy, egyébként nem szeretnék se rábeszélni, se lebeszélni senkit.

Mindenki ott tanul ahol szeretne, és döntsön ahogy neki jó.

2023. okt. 23. 21:17
 23/60 Kriszti2023 válasza:
24%

Bullshit hely. Bullshit papír.

Elképzelhető, hogy nem is fogadják el Magyarországon, honosíttatni kell.

Úgy kényszerítenek, hogy írd alá a szerződést, hogy a kurzusról SEMMI ÉRDEMLEGESET NEM TUDHATSZ MEG!

1, Nincsenek választható tárgyak. Valamit odalöknek és egyed!

2, Nem mondják meg, hány kredit kötelező félévenként.

3, Nem mondják meg, hány órát adnak tantárgyanként és félévenként.

4, November 8-ig a tantárgyak 60%-a el se kezdődött

5, Van olyan tárgy, ami majd csak november 29-én kezdődik

6, Egyetlen tárgynál sincs tantárgyleírás, kötelező és ajánlott irodalom, tárgyfelelős neve, elérhetősége, mi a vizsgakövetelmény

7, A business etikát tanító tanár azt hazudja, hogy agykutató, közben egy sima filozófia MA-ja van. Nincs phd-je se. Nyoma sincs, hogy bárhol dolgozna, egyetlen akadémiai hely se fogadta be.

8, A makroökonómiát egy szakközépiskolában tanító tanár tartja, aki a hentes és adminisztrátor osztály osztályfőnöke.

9. A tanulmányisok folyamatosan kioktatnak mindenkit, amit ígérnek, nem tartják meg.

10, Minden értesítés nélkül kirúgnak, ha nem teljesítesz valami adminisztrációt. Bezzeg náluk teljes a fejetlenség!

11. A honlapjukon egy árva név sincs: valaki azt állítja magáról, hogy tanulmányi vezető, de a nevét sehol nem fogod megtalálni, valaki azt blöfföli, hogy ő a prorektor, de se a nevét, se az arcát, se az elérhetőségét nem találod a honlapjukon!


Nézz meg előbb egy rendes egyetemet, hogy működik és azonnal rájössz, az egésszel nagy baj van és fura szaga.


Senkinek nem ajánlom! Bullshit hely, bullshit papír.

2023. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 Kriszti2023 válasza:
23%
A legnagyobb kamu! Egy OKJ-s képzésen többet tanulsz, mint itt! Gagyi, önmagukról bullshitelő tanárok, nulla tananyag, a papír értéke egyenlő egy wc-papíréval, sehol se fogadják el. Adj ki 2 M Ft-ot, hogy körberöhögjenek és árufeltöltő lehess a Tesco-ban!
2023. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Közben elkezdtem a képzést és a felsorolt pontjaidnak a 3/4-e nem igaz. És a többi is ki van színezve.


És ha minden igaz te mulasztottad el a beiratkozási dokumentumaid leadását, ezért szűnt meg a jogviszonyod :(

2023. nov. 16. 10:29
 26/60 anonim válasza:
A szlovák nappali tagozatos hallgatói jogviszonyodat a Szlovák Oktatási Minisztériumi oldalán: [link] tudsz leelenőrizni. Ha nem vagy regisztrálva, akkor Szlovákiában nincs hallgatói jogviszonyod. Az viszont baj, mert a NAV kötelező járulékokat utólag egy összegben kifizeteti veled kamatokkal együtt.
nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Pszichológia képzésről van valakinek tapaztalata?
dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Vicc az egész, ne erőltesd, inkább menj normális egyetemre.
dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg? Vizsgák hogyan zajlanak?
dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim válasza:
51%

Mivel vizsgák még nem voltak ebben a félévben ezért nyilván arra nem tud válaszolni, azt is kétlem hogy járt bármelyik képzésükre :D


Én nem pszichológiát hallgatok, de a tanmenetet tekintve teljesen rendben van, pont úgy ahogy a többi szak is.


A vizsgák online vannak, beadandó, írásbeli vagy szóbeli formában.


(Megjegyezném, hogy a covid óta Mo-i egyetemeken is használják az online vizsgáztatást, szóval ez sem újdonság)


Aki semmihez nem értő elméleti szakember szeretne lenni válassza az itthoni egyetemek képzéseit nyugodtan, itt gyakorlati szemléletmódból közelítik meg a dolgokat. Nyilván van akinek ez nem jön be és inkább itt éli ki magát :D

dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!