Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » B1 körüli angollal el lehet...

B1 körüli angollal el lehet végezni egy külföldi egyetemet angolul?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Egy ismerősöm ilyen tudással jelentkezett. Én B2 szinttel sem mertem, csak ezért mondtam le róla. Szóval lehetséges, és csak én voltam bátortalan, vagy az megy fejjel a falnak, aki ebbe beleugrik?
2023. ápr. 24. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
S felvették? S elvégzett már pár évet?
2023. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egyetem felsőfokú nyelvvizsgához köti a felvételit de vannak olyan egyetemek melyek ettől is "szigorúbban" szabályozzák a felvételit és csak az általuk meghatározott nyelvvizsgát vagy nyelvi szintfelmérőt fogadják el.
2023. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Még nem vették fel. “Felmérőként” esszét kell írnia, amelyet jelenleg mással akar megcsináltatni.
2023. ápr. 24. 18:35
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem a kamu szót, de mintha most pontosan ide illene...
2023. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor illjen ide, de ez komolyan nem kamu. Mármint a kérdésen. Arra még esetleg gondolhatnék, hogy xy ismerős kamuzott, de annak mi értelme lenne, hogy egy ilyet bezeng?
2023. ápr. 24. 18:46
 6/17 A kérdező kommentje:
(Amúgy ahová én jelentkeztem volna angol szakra, ott sem kérnek nyelvvizsgát)
2023. ápr. 24. 18:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"amelyet jelenleg mással akar megcsináltatni"


Minek? Ha felveszik úgyis ki fog derülni pillanatok alatt, hogy alig tud angolul. Azért várják el a megfelelő nyelvtudást a külföldi hallgatóktól az egyetemek, mert a legtöbb egyetemi képzésen elég sokat kell tanulni, és ha a hallgatónak még azzal is kell töltenie az idejét, hogy normálisan megtanuljon angolul (amíg nem tud addig pedig mindent kiszótárazzon), akkor a tényleges tananyagot nem, vagy csak alig fogja tudni megtanulni.

2023. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

"annak mi értelme lenne"

A kérdés az, hogy annak mi értelme van, hogy ilyen hülyeségeket beszélsz?

2023. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És annak mi értelme, hogy te beszélsz hülyeségeket?
2023. ápr. 24. 19:31
 10/17 A kérdező kommentje:
De ha rámírsz, privátban szívesen elküldöm, hogy mit írt. Én nem írok először. :)
2023. ápr. 24. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!