Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha lehetőséged lenne egy...

Ha lehetőséged lenne egy külföldi egyetemen tanulni, vagy jól fizető munkát vállalni egy országban, ahol kiderülne, hogy a neved valami oltári malacságot és vicceset jelent azon az idegen nyelven, akkor is kimennél abba az országba dolgozni, tanulni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen lehetőséget nem szabad elpazarolni.
2023. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval inkább vállalnád az évekig tartó cikizést, kuncogást, viccelődést a hátad mögött még ilyen áron is?
2023. márc. 12. 23:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fa szappant is elfogadták a magyarok, pedig annál is ott van, hogy akkor ez most fából van, vagy mi az az appan?xd Meg a név megváltoztatható, ha hosszútávon tervezel maradni, akkor mondjuk lehet angolosítani a nevedet. De ha nagyon szereted, akkor nem fog annyira zavarni, az ismerőseid meg fogják szokni, meg nem mindenki rosszindulatú, és ha egészséges az önbizalmad, akkor nem lesz bajod. Nekem magyarul is hülye nevem van, és senki sem fizet érte semmit xd. Tini koromban azt vártam, hogy 18 legyek és megváltoztathassam, de azóta sem tudtam rávenni magamat, és mondhatni megbarátkoztam vele, de legalábbis most ez a legkisebb problémám, ha emiatt kinevetnek.
2023. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartana évekig? Minden csoda 3 napig tart, aztán megunják a te neved is.
2023. márc. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok: Igen, én vállalnám. De én alapból is olyan típus vagyok, akit nem hatnak meg az ilyen fajta éretlen beszólások. Egyik fülemen be, másikon ki. Ha valakinek ez a legnagyobb öröme, hogy a nevemen röhög, akkor csak tessék. Egy idő után úgyis kikopnak mellőled az ilyen emberek, illetve immunissá válsz ezekkel a beszólásokkal szemben.

Persze tudom, hogy ezt nem mindenki tudná így kezelni és azt is megértem, ha valaki lelkileg túl instabil ehhez és inkább lemond a lehetőségről, de én, személy szerint azt választanám, hogy kimegyek.

2023. márc. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Csak abban az esetben vállalnám ha egyébként mindent a seggem alá raknának odakint.


Lakhatás, közlekedés és a munka az legyen meg.

Ne úgy menjek ki, hogy egy sátorban élek kezdetben és gyalog kell jàrnom mindenhova és a szemétből ennem, ráadásul még a munkát sem biztos, hogy megkapom.

2023. márc. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha civilizált, kulturálisan fejlett országról van szó, akkor ilyesmi miatt biztosan nem fognak cikizni, azt garantálom. Vannak országok, ahol éppen az efféle gyerekes cikizés kínos, vállalhatatlan.
2023. márc. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy olyan országban kérdezed, ahol azért változtattak meg egy szereplő nevét, hogy ne cikizze a lakosság? (Samantha nem Samantha volt a Dallasban, hanem Sue Ellen, de a szú az bogár és inkább a magyarok átnevezték Samanthára, hogy ne cikizzék, meg röhögjenek rajta a magyarok!)

Szóval ja... pont ugyanez vár rád külföldön is.

2023. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Persze hogy mennék. A nevemet majd megszoknák, vagy használnám a külföldi verzióját, ha van.
2023. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!