Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Collegium Humanum Varsói...

Collegium Humanum Varsói Menedzsment Egyetem diplomát honosított már valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy a fent említett intézmény végzőseinek sikerült-e már honosítani a diplomáját?

Ha nem, miért?


Előre is köszönöm ha valaki aki itt végzett visszajelez.

(Más egyéb hozzászólás nem érdekel a témával kapcsolatban)



febr. 11. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én egy helyen olvastam, hogy valakinek sikerült. De több információval nem rendelkezem mivel, a facebookon olvastam hónapokkal ezelőtt. Külömbözeti vizsgákat kellett tennie, de ennyi amit tudok.
febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
mégis milyen kamuegyetem ez már? hónapok ha nem évek óta vekengsz rajta hogy menni vagy nem menni, de még egy menedzsmentes papírt is csak olyat tudnak kiállítani, mit másik eus országban nem fogadnak el?! vicc ez az egész... mintha maga a menedzsment nem lenne egy full kamuszak alapból, még erről se tudnak rendes papírt adni XD
febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es ez már jó hír, ha van ilyenre lehetőség. Köszönöm :)
febr. 11. 22:38
 4/4 anonim válasza:
febr. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!