Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok segíteni, hogy ez...

Tudnátok segíteni, hogy ez pontosan mit jelent az osztályzatok tekintetében? "Passes in minimum 5 GCSE subjects at grade C or above including English and Maths and two ‘A’ levels at grade C or above." Köszönöm :)

Figyelt kérdés
febr. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, mindenki hülye ehhez.

Én is, de én ráadásul meg nem is akarok belemászni sem az angol, sem a magyar rendszer részleteibe.

Ha közelítő válasz elegendő, akkor:

"GCSE subjects at grade C or above" érettségi tárgyak kb 60 %-os minimális eredménnyel

"‘A’ levels at grade C or above" emelt szintű érettségi tárgyak kb 60 %-os minimális eredménnyel

A számokat hozzárendelni remélem nem probléma.


Az A-level odakint az utolsó két évre választható, markánsan nehezebbnek tartják, és többnyire az szükséges a felsőoktatásba belépéshez

febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
febr. 27. 15:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy mindenki hülye - e ehhez, de nekem nincsen tapasztalatom, ezért kérdeztem!
febr. 27. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A potenciális válaszadókra vonatkozott a kijelentés, de én nem bánom, ha kiterjeszted magadra.
febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Kedves Tőled, de köszönöm, hogy ennek ellenére is szántál rám időt.Btw, nem hülyéztem le magam, azt mondtam, hogy tapasztalatom nincs ebben...
febr. 27. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!