Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Orvosi egyetem, ez így lehetsé...

Orvosi egyetem, ez így lehetséges? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem és rájöttem ,hogy orvos szeretnék lenni és már az egyetemet is külföldön szeretném kezdeni.Az első kérdésem az lenne ,hogy Nagy-Britannián belül melyik országban van a legolcsóbb orvosi egyetem,és a második kérdésem pedig az lenne ,hogy tegyük fel az adott országban már elvégeztem az egyetemet akkor utána az USA-ban lehetek medikus?

(a tanulással és az angol nyelvtudással nincs gond)


2010. nov. 5. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó orvosi egyetem szerintem nem létezik, oda csak akkor érdemes menni, ha állami finanszírozásúra vesznek fel, persze csak ha nem vagy gazdag. És mér külföldön szeretnéd? Magyarországon világszinten elismert orvosi egyetemek vannak, és akik például pesten, vagy pécsen végeznek, azokat bármelyik országba szívesen várják.
2010. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy-Britannián belül nincsenek országok, max tartományok...
2010. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a 2. válaszolótól de k.urvára nem ezt kérdeztem, és teljesen lesz.arom hogy milyen tartományok vannak!
2010. nov. 5. 13:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszolónak köszönöm,de 2. kérdésemre sajnos nem kaptam választ.
2010. nov. 5. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Nem akarlak megbántani, de ha csak ilyen kulturálatlan paraszt módon tudsz írni egy olyan kommentre, amiben semmi sértő nem volt, akkor NE menj orvosnak. Tudod oda kell némi empátia, türelem stb.
2010. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Egyébként meg azért jön ide rengeteg külföldi, mert Mo-n baromi olcsó az orvosképzés, a többi országhoz képest.

De ha elvégzed vhol, utána oda mész, ahová akarsz (meg ahová felvesznek), csak lehet, hogy vmilyen különbözeti vizsgát le kell tenned.

De tényleg gondold át ezt az egészet még egyszer, ha ilyen a természeted...

2010. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy bunkó módon válaszoltam de egyáltalán nem ezt kérdeztem és ha nem tudja rá a választ akkor megkérem rá ,hogy ne válaszoljon csak azért ,hogy kioktasson.Köszönöm.
2010. nov. 5. 13:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ, az utolsó mondatot nem veszem figyelembe.
2010. nov. 5. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig átgondolhatnád.

És változtass a viselkedéseden. És ezt most nem rosszindulatból mondom.

2010. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tudod én másodéves orvostan hallgató vagyok, majd kommunikáció tanon (mert van ilyen is) jól helyretesznek...mindenesetre remélem, hogy ha úgy alakul, nem te fogsz engem műteni...
2012. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!