Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba mit érdemes megnézni?

Londonba mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Írnátok vagy linkelnétek pár helyet?
2011. okt. 25. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
...hát a tejfeltornyot.
2011. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Van a városban egy főutca, annak az egyik oldalán két kocsma, másik oldalán egy posta, meg egy kisbolt, ennyi, nincs ott semmi látnivaló..
2011. okt. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

London olyan hatalmas, hogy ezt hiába írják itt le.

Vegyél egy utikönyvet és olvasd végig, jelöld be mi az amit megnéznél, és ha tudod hány napot leszel ott akkor úgy állítsd össze .

2011. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

[link]


itt nézelődhetsz kicsitt...az elsőnek meg írom, hogy ha nem tudja, hogy mi található Londonba akkor inkább ne írjon semmit.!!!!

2011. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hozzám majd decemberben jön ki a hugom.

csináltam neki egy kedvcsináló videót a tervekről, ha gondolod nézd meg:


http://www.youtube.com/watch?v=rEGDJdP9myY


de mindenképpen tervezzétek el, hogy mitcsináltok. mivel London hatalmas és nem feg bele férni minden!

2011. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A normális embereknek a válaszokat nagyon köszönöm.Most költöztünk ki,tehát hosszú távban gondolkodunk...

2011. okt. 26. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:

20.39es vagyok


éltem london mellett 2009ben, au pairként.

akkor ezt a könyvet kaptam a host családomtól :


[link]


körzetekre le van benne bontba London, és nagyon alaposan le van benne írva, hogy mit merre találsz meg, még útvonal terv is van benne.

Szerintem hasznos kis könyv :)

2011. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Most voltam Londonban szóval tudok mondani jó néhány dolgot :)Ott van a Westminster apátság, Tower, a Buckingham palota előtt az őrségváltás, a St. James és a Hyde park. Madame Tusshauds panoptikuma, British és természettudományi múzeum. És ez csak töredéke a látnivalóknak! Jah és ki ne hagyjam a London Eye-t! Ez volt a kedvencem gyönyörű :D 14/L

[link]

2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsi Természettudományi :)
2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!