Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Skociaba egyetemre csak...

Skociaba egyetemre csak januar 15-ig lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, mint az egesz UKban. Jelentkezhetsz kesobb is, de a jelentkezesedet nem kell elbiralniuk az egyetemeknek. Donthetnek ugy, hogy el sem olvassak, ugyhogy lehet hogy jobban jarsz, ha inkabb jovore probalkozol.
2011. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es ha elolvassak akkor sem biztos h felvesznek? max ha uresedes van es en vagyok az a szerencses?
2011. jan. 31. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem biztos. Az akkor sem biztos, ha idoben kuldod be. Nem tudom, Skociaban mennyi eselyed van egy kesoi jelentkezessel uresedesre bekerulni, talan Angliaban tobb lenne, mert ott ugye fizetos.
2011. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jo, en pont ezt akarom elkerulni, hogy ne kelljen tandijat is fizetni, mert azt mar nem tudnam allni. Amugy a jelentkezesert kell fizetni?
2011. febr. 1. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én idén jelentkeztem skót egyetemre. A jelentkezés 21 font, kb 8000 Ft, amiért 5 helyet jelölhetsz meg. Az egész jelentkezés teljesen elektronikus, csak internet kell hozzá: [link] Azt amúgy tudtad, hogy nyelvvizsgapapír kell hozzá? Az IELTS-et majdnem mindenhol elfogadják, ezen pedig egy legalább 6-os eredményt kell elérni.
2011. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17-en adom a Ielts-et, ezert nem is akartam meg nagyon utana nezni a reszleteknek. Ugy gondoltam h eloszor legyen meg a nyelvvizsgam aztan jelentkezek, errefel kiderul, h jan 15-ig lehet csak:| Lehet jovore megprobalom, de neked sok szerencset hozza;)
2011. febr. 1. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Kiken, te hova, mire jelentkeztel?
2011. febr. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
University of Aberdeen, alkalmazott matematikus szak. Itthon ugyanezt tanulom, de tapasztalatból tudom, hogy az angol tanrendben több a gyakorlat, ezért akarok átjelentkezni. Küldtem emailt az egyetemre, hogy átvesznek-e, azt mondták, hogy az itteni egyetemi jegyeimmel második évfolyamba felvennének (csak az a durva, hogy Mo.-n még az elsőt sem végeztem el, igaz, csak 1 tárgy hiányzik). A minap kaptam az értesítést, hogy a jelentkezésem sikertelen, erre megint ment egy email, majd kiderül...
2011. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kar, de hatha elfogadjak;) Am en is alkalmazott matekre vagy matek-infora szerettem volna menni.
2011. febr. 4. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Augusztusban probald meg a jelentezest. Augustus vegen vannak az "erettsegi eredmenyek" kihirdetese, es addig sok minden valtozekony. Vard meg a nyelvvizsga eredmenyet es utanna jelentkezz. Meg szeptemberben is felvesznek ha van hely mert fizetos... En mar itt tanulok egy eve es lattam par elkesett jelentkezest, 10bol 9bekerult.
2011. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!