Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek adnak-e hitelt az...

Szerintetek adnak-e hitelt az USA-beli orvosi egyetemek (pl. Harvard, Columbia stb. ) a tandíjra? Hallottam már azt is, hogy ha a szülők fizetése egy bizonyos összeg alatt van, akkor a képzés ingyenes.

Figyelt kérdés
Érettségi előtt vagyok két évvel, de nem árt átgondolni az életemet. Sztem elég rossz a helyzet itt Magyarországon és én az USA-ban szeretnék élni. Azt nem tudom h érdemes-e külföldön orvosi diplomát szerezni v itthon járjak orvosira és utána menjek ki? Csak attól félek h a magyar egyetemre járást rossz szemmel nézik és kevésbé adnak jólfizető állást. Kérlek, segítsetek!
2011. máj. 7. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
21:37: Mondd mar meg kerlek, hogy az oszintesegben mi a bunkosag? Es nem "kintrol ide jarok bunkon irogatni", hanem itt szulettem es nottem fel, es latom mi van itt. Minek taplaljam hiu remenyekkel, hogy igen, meg tudod csinalni, tuti fizetik a teljes tandijadat es meg osztondijat is kapsz, ha nem igy van? Itt is csak a kislanyok alma, hogy majd a harvard med schoolba jarnak, nemhogy europaban
2011. máj. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
04:15 Jo, azert tegyuk hozza, bar marha kicsi eselye van, de nem lehetetlen a dolog. En az ugynevezett Europa nevu kontinensrol kerultem ki (aminek Mo. a fene tudja mennyire resze:D), diplomaztam, doktoraltam egy, az USNews szerint top 5 intezmenyben, es oktatok egy top 20 egyetemen. Semmi nem lehetetlen, csak akarni kell, es persze nem art mindehhez marhanagy mazli is, illetve anyagiak, ha mashoz nem, hat az indulashoz. Az is teny azonban, hogy nem med schoolba mentem, tolem maximum a temeto lenne hepehupas :) Es nagyon jol tudom, hogy annak az eselye, hogy valaki a med school-t megussza eladosodas nelkul (hacsak a szulo nem fizeti) gyakorlatilag konvergal a nullahoz. De nem lehetetlen. Lotton nyerni sem az, csak picit problemas ;)
2011. máj. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!