Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediákság Németországban...

Cserediákság Németországban (tovább lent)?

Figyelt kérdés

Valamelyik nagyobb városban szeretnék cserediák lenni.Arra gondoltam hogy mivel elég közel van ezért nem kerül olyan sokba.Akár nyári program is jó lenne de egész éves is.Milyen céggel programmal lehet kijutni és mennyiért?

És van valami blog a neten amit németországi cserediák ír(link)?


2011. jún. 18. 10:08
 1/2 anonim válasza:
Én is szeretnék Németországan cserediák lenni, de idén biztos nem megyek. Nem igazán tudom én sem hogy ezt hogyan lehetne ezt megcsinálni, de tudok egy oldalt, ahol talán van erről valami: www.mytopic.at. Itt lehet megismerkedni emberekkel, levelezni velük, meg lehet hogy van valami lehetőség arra is hogy kimenj Németországba.
2011. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!