Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában vannak ingyenes...

Amerikában vannak ingyenes egyetemek? Vagy olyan ahol csak a kolit kell fizetni? Ha igen melyek ezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek! Vannak állami egyetemek amik olcsóbbak(cca.35.000 USD/év) és vannak magánegyetemek amik jóval drágábbak.(cca. 65.000 USD/év).


Nekem a feleségem amerikai állampolgár, én zöldkártyás vagyok, nekem az "alacsonyabb" tandíjat kell fizetnem, egy magánegyetemre jártam, de így is 47.000 USD/év volt csak a tandíj. A legtöbb suliban az elsőéveseknek a tanév egészét a campuson kell tölteniük, ami szintén legalább 15.000 USD.

2011. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fizetni kell, nem keveset.

Ösztöndíjat próbálj szerezni, ill. suli melletti meló a megoldás, akár a campuson belül.

2011. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik no baratom volunteerkedik, egy korhaz boltjaban kasszas es gyujti az ilyen orait amivel nagyobb eselye van osztondijat kapni
2011. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Légyszíves vki segítsen!nemtudom hogyan tudok kérdést feltenni!!please!
2011. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válassz kategóriát bal oldalon, azután a kék menüben alul "Új kérdés" link
2011. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!