Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Továbbtanulás külföldön olcsón?

Továbbtanulás külföldön olcsón?

Figyelt kérdés

jövőre fogok érettségizni és utána külföldön szeretnék jogon továbbtanulni.nyelvtudásommal nincs gond (angol, spanyol felsőfok, német,orosz középfok) arra lennék kíváncsi hogy hol lehet a legolcsóbban kihozni (tandíjjal, albérlettel, kajával együtt), egyetem mellett szívesen vállalnék munkát is. és még az is érdekelne, hogy egyáltalán hogy megy az érettségi beszámítása, azt nyilvánvalóan Magyarországon fogom csinálni, de ezt elfogadják külföldön is?

előre is nagyon köszönöm a segítséget:)


2011. júl. 24. 11:15
1 2
 11/11 T. Áron válasza:

Szerintem amit te keresel az Dánia. Nincs tandíj, ugyan az ország árszínvonala magasabb, de diákmunkával simán kezelhető, egy átlagos diákmelóval el tudod magad tartani.


Az érettségit teljes mértékben elfogadják, és ahogy hallottam nem is feltétlenül a jegyek számítanak, hanem a motiváció, és hogy lássák hogy mit tudnak belőled kihozni.


A dániai továbbtanulás szerintem megérhet egy misét, mert gyakorlat és probléma központú oktatást biztosítanak magas színvonalon, ráadásul tandíj nélkül.


Aki segíteni tud neked az a Scandinavian Education Agency akik ha jól tudom helyi képviselőkkel is rendelkeznek Dániában, úgyhogy biztos naprakész információval tudnak neked szolgálni ha valóban külföldi továbbtanulásra vágysz.


Íme a linkjük:

Scandinavian Education Agency (SCEDA)

[link]

2012. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!