Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hány éve kortól mehetek...

Hány éve kortól mehetek külföldre dolgozni? 16 éves vagyok és elszeretnék menni itthonról ki külföldre dolgozni. Van ilyen cég vagy vmi ami ebben nekem segíteni tud?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 17:12
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*s
2009. ápr. 13. 17:12
 2/30 anonim ***** válasza:
23%
először talán tanulj meg írni!
2009. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló hol volt helyesírási hibám?Gondolom a válaszod elmarad amit meg is értek!
2009. ápr. 13. 18:23
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

Nem kötekedesböl, de az "elszeretnek" pl. külön van, vagyis: el szeretnek, es az "ami" elött is vesszö van. En ezeket fedeztem fel, de nem en irtam az elözö valaszt, es nem is hinnem, hogy ez szamitana ezen az oldalon. Igyekszem erdemben is hozzaszolni a dologhoz.

Na, de a kerdesedre valaszolva: a legtöbb ceg, illetve, amiket en ismerek cegek, azok mind csak a 18. eleteved betöltese utan tudja felvenni veled a kapcsolatot. Van valami ötleted, hogy milyen munkat szeretnel? Hova szeretnel menni? Milyen nyelven beszelsz?

2009. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy van egy barátnőm,és ahogy neki is,nekem is rossz a kapcsolatom a szüleimmel.Ő már van 18,én meg csak 16 vagyok.Nagyon nagy kívánságom egyenlőre nincs,persze vannak terveim és álmaim.Szeretnénk innen elmenni külföldre,munkát vállalni és új életet kezdeni.Egyenlőre nekünk az elég lenne ha vmi létező cégen keresztül kitudnánk jutni vhova.
2009. ápr. 13. 18:35
 6/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem egyenlőre, hanem egyelőre. Egyenlőre azt jelenti, hogy egyenlő darabokra.
2009. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
És a ki tudnánk is külön van.
2009. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
jóvan örüljetek magatoknak..nem is tudom h ilyen oldalaktól mit várok.A szinvonal nem változik főleg így névtelenül.Szánalmasak vagytok.Fikázni is lehet nyugodtan,ennyit értek
2009. ápr. 13. 18:48
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

masodik vagyok, nem en javitgattalak most :)

szoval: akkor miert nem mesz ki tanulni? Az legalis... a baratnöd mar könnyen ki tud menni akar Amerikaba is, de te nem hinnem. A legnagyobb baj, hogy mivel ennyire ugy vagy vele, hogy mindegy, hogy hova, szamomra egyertelmü, hogy nem beszelsz jol egy nyelvet sem. Anelkül meg plane nem megy...

Figyelj, 3 eve elek Nemetorszagban, es piszkosul megszenvedtem itt, pedig nyelvvizsgaval jöttem ki. 2 ev mar csak, amig 18 leszel, feküdj ra valamelyik nyelvre, menj el koleszba... tudom milyen szörnyü, ha az ember nem jön ki a szüleivel, nem veletlenül jöttem el az elsö adando alkalommal, de nagyon jo nyelvtudas es erettsegi nelkül nem megy.

Tehat ket lehetöseged van: vagy otthon rahajtasz valamelyik nyelvre, leerettsegizel, elmesz egy koleszba, vagy otthon maradsz, mindegy, aztan kimesz valahova akar au-pair-kent, tökeletesited a nyelvtudasodat, mert a kint tartozkodassal ezer nyelviskola sem er fel, es az egy ev alatt, amig au-pairkent biztonsagban vagy (szallas, kaja, nyelvsuli, fizetes), addig keresgelsz valamit

vagy: felveszed kinti gimnaziummal a kapcsolatot, es kint elkezdesz tanulni, de azert az nem keves penz, bar meg mindig olcsobb koleszt fizetni, mint alberletet, raadasul, ha esetleg egy honapban valamiert kesel a fizetessel nem raknak ki azonnal.

Nem akarlak elkedvetleniteni, de igy bele a nagy vilagba nem lehet elindulni, egyreszt kell alaptöke, mert ha meg talasz is munkat akkor is egy honapot ki kell huznod, naivsag, amit most csinalsz, es baromi nagy szerencse kell hozza, hogy minden összejöjjön, mert most nalad semmi nem adott, csak az elvagyodas....

2009. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
38%

Az elszeretnek, es az egyenlore szavakat is jol irtad le!!!!! Ugyhogy a tobbiek jobb, ha nem okoskodnak!:)

Mindenkepp 18 eves korodig maradjal otthon, erettsegizzel le, tanulj nyelvet, es erettsegi utan vagjal neki a kulfoldnek. En Angliaban elek, ide konnyen kitudtok jonni, csupan az utleveletekre van szukseg, semmilyen hivatalos inteznivalotok nincsen Magyarorszagon!:) Konnyu kijonni ebbol a szempontbol, nem kell se munkavallalasi engedely, se vizum:)))

Au-pair-nek kijonni jo dolog, es kituno ugrodeszka, az utazas cimszo alatt errol tobb kerdes volt mar, kicsit olvasgassal a valaszok kozt. Szoval meg 2 evet birjal ki otthon, es utana mehetsz kulfoldre, orokre. Tanulj most, erettsegizz le, nyelvvizsgazzal, es kulfoldon is mehetsz egyetemre akar. De tanulni muszaj.

2009. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!