Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Menjek Amerikába vagy ne?...

Menjek Amerikába vagy ne? (Lennt részeltesebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha megirok 4 tesztet sikeresen, persze nem egy időben, akkor ingyen kimehetek 1 évre Amerikába, egy családhoz.Havonta 150 dollárt kapnék.A város, amleyben laknék pont nemtudni még,mert kb. jövő ilyenkor mennék.Sokat gondolkodtam rajta de még mindig nemtudom, pedig holnap lesz, egy nagyobb városba kell menni, szóval az ut is eltart egy ideig.

Szerintetek menjem vagy maradjak itthon, az angol tudásom elég jó, otthon is külön szoktam tanulni, és szeretem is. Szüleim is megengedik, apu nagyon biztat is, anyu azt mondta ahogy akarom. Azt még tudni kell, hogy szerbiai vagyok.

Annyit irj h menjek vagy maradjak, esetleg az okot is jó lenne.Fontos, ha lehet minél többen, holnaptra kell, és még nem tudom.

Bocsi hogy kicsit sok lett, de siettem is, meg leakartam irni a lényeget :)

Köszönöm 16,5/L


2011. okt. 4. 20:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kár lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget.
2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 habibi ***** válasza:
84%
menj! barátnőm volt kint egy évet és imádta!
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
56%
Szia. Mindenképp menj. Mert ez nagy hatással lesz az életedre. Mindig büszke lehetsz majd, hogy Amerikában éltél, Angolul kiválóan tudsz, és megismered az ország kultúráját. El nem hiszed mennyit fog jelenteni Magyarországon, ha megtudják, hogy Amerikában éltél 1 évet. Egyébként úgy hallottam, hogy nagyon jó hely az ország! MENJ!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%

MENJÉL! Ilyen esély nem sok embernek adódik az életében!

Egy életre szóló élménnyel leszel gazdagabb,barátaid lesznek kint, és egy egész más világot ismerhetsz meg a "Balkán" után! Ne tökölj! CSINÁLD MEG!!!!

2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%
Ha én ennyi idős lennék, és lenne egy ilyen lehetőségem, biztos, hogy élnék is vele. Szerintem ne hagyd ki, egy életre szóló élményre és tapasztalatra tehetsz szert. Ki tudja, még az is lehet, hogy többet valamiért már nem lesz lehetőséged egy ekkora útra, és bánni fogod, hogy most nem mentél.
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
75%

MENJ mindenképp! Én Angliában voltam, bár csak 1 hónapot 17 éves koromban. nagyon nem akartam menni, főleg a barátaim hiányától tartottam nagyon. De hihetetlenül nagy élmény volt, sok kapcsolatra tehetsz szert, ami most még nem, de pár év múlva jól jöhet, és belekóstolhatsz a függetlenségbe is, na és a nyelvgyakorlás lehetősége stb stb stb

Légy bátor, vágj bele!

20L

2011. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%
ilyen lehetőség egyszer adódik az életben! és az angoltudásod is anyanyelvszintű lesz. nehogy kihagyd! 16/L
2011. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Menj!:) Tényleg nem sok embernek adatik meg.

És ha biztos,hogy jó helyre kerülsz, akkor semmiképp se hagyd ki. Egy életre jó élmény lesz, új embereket ismersz meg, helyeket. És nyelvet is tanulsz. Mindenképpen hasznos lenne.

2011. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Menj! Az ok igen egyszerű: ez egy nagyon jó lehetőség.
2011. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igazából az van hogy még az egyik percben nagyon szeretnék, de a másik percben meg már nem annyira. Amugy valaki tudja, hogy nehéz-e kinnt egy középiskola(közgazdasági)? Köszönöm a válaszokat, várok még többet, a pont ment mindenkinek :))
2011. okt. 4. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!