Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Menjek Amerikába vagy ne?...

Menjek Amerikába vagy ne? (Lennt részeltesebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha megirok 4 tesztet sikeresen, persze nem egy időben, akkor ingyen kimehetek 1 évre Amerikába, egy családhoz.Havonta 150 dollárt kapnék.A város, amleyben laknék pont nemtudni még,mert kb. jövő ilyenkor mennék.Sokat gondolkodtam rajta de még mindig nemtudom, pedig holnap lesz, egy nagyobb városba kell menni, szóval az ut is eltart egy ideig.

Szerintetek menjem vagy maradjak itthon, az angol tudásom elég jó, otthon is külön szoktam tanulni, és szeretem is. Szüleim is megengedik, apu nagyon biztat is, anyu azt mondta ahogy akarom. Azt még tudni kell, hogy szerbiai vagyok.

Annyit irj h menjek vagy maradjak, esetleg az okot is jó lenne.Fontos, ha lehet minél többen, holnaptra kell, és még nem tudom.

Bocsi hogy kicsit sok lett, de siettem is, meg leakartam irni a lényeget :)

Köszönöm 16,5/L


2011. okt. 4. 20:56
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Utolsó: arra az e-mail cimemre nem tudok belépni, örülnék ha megirnád erre az e-mailre ugyanazt. sushi@citromail.hu :)) köszi
2011. okt. 14. 23:08
 42/45 A kérdező kommentje:
Végül sikerült belépnem mégis, nem kell irnod ujból :)) én pedig válaszoltam :))
2011. okt. 14. 23:28
 43/45 anonim válasza:
és én nem kaptam meg :C :O
2011. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
próbáltam ujra, nézd meg :)
2011. okt. 16. 09:50
 45/45 anonim válasza:
hmmm..en kint vagyok cserediakkent...es nem annyira elvezem.. :) tudod...a honvagy.. :)
2011. okt. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!