Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Menjek Amerikába vagy ne?...

Menjek Amerikába vagy ne? (Lennt részeltesebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha megirok 4 tesztet sikeresen, persze nem egy időben, akkor ingyen kimehetek 1 évre Amerikába, egy családhoz.Havonta 150 dollárt kapnék.A város, amleyben laknék pont nemtudni még,mert kb. jövő ilyenkor mennék.Sokat gondolkodtam rajta de még mindig nemtudom, pedig holnap lesz, egy nagyobb városba kell menni, szóval az ut is eltart egy ideig.

Szerintetek menjem vagy maradjak itthon, az angol tudásom elég jó, otthon is külön szoktam tanulni, és szeretem is. Szüleim is megengedik, apu nagyon biztat is, anyu azt mondta ahogy akarom. Azt még tudni kell, hogy szerbiai vagyok.

Annyit irj h menjek vagy maradjak, esetleg az okot is jó lenne.Fontos, ha lehet minél többen, holnaptra kell, és még nem tudom.

Bocsi hogy kicsit sok lett, de siettem is, meg leakartam irni a lényeget :)

Köszönöm 16,5/L


2011. okt. 4. 20:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kimenni? Nagyon bánni fogod ha ezt kihagyod abban biztos lehetsz... Egyébként a suli nehézsége miatt ne aggódj, mert jóval könnyebb mint a Magyar oktatás, és a szerbet nem nagyon ismerem, de lemerem fogadni, hogy annál is light-osabb. Az amerikaiak nem az eszükről híresek;) Volt kint nem egy ismerősöm, itt 2-3as tanulók voltak, kint meg 5-ös. Hajrá! Ki ne hagyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Egy éve nővérem ment egyetemi "cserediáknak" fél évre Németországba. Lehetőségem lett volna kimenni ugyanannyi időre, de kihagytam...a mai napig bánom.
2011. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 habibi ***** válasza:
azt nem tudom, de a barátnőm úgy volt kinn, hogy ő szerkesztette meg magának az órarendet, tehát azt vett fel amit akart, de ő nem kapott jegyeket, csak úgy járt suliba.De nagyon élvezte, az angolja szinte tökéletes lett, igaz eleinte sok mindent félreértett.
2011. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Menj!


Én a mai napig azt sajnálom a legjobban, hogy nem mehettem ki 1évre gimi alatt 1 évre Amerikába!!!!


MINDENKÉPP MENJ :)))))Jó utat és vigyázz magadra!

24n

2011. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Akivel eddig beszéltem, mind azt mondták, hogy kint sokkal könnyebb a suli, mint itt. Vagyis inkább más. Bár Szerbiában nem tudom, hogy folyik az oktatás, de az ittenihez képest azt mondták, hogy egyszerűen nem az az elvárás, hogy mindent fejből tudj, hanem hogy használni tudd, amit megtanultál.
2011. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

GO! GO! GO!

egy ilyen jó lehetőséget kár lenne kihagyni és ki tudja hogy mi jön még össze neked Amerikában, tudod az ,,American dream"!;))

2011. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
Ki ne hagyd!
2011. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
Menj!!! Később megbánnád hogy nem mentél ki!!!
2011. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
menjel mindenkepp
2011. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
0%
Ne menj!!!
2011. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!