Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Menjek Amerikába vagy ne?...

Menjek Amerikába vagy ne? (Lennt részeltesebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha megirok 4 tesztet sikeresen, persze nem egy időben, akkor ingyen kimehetek 1 évre Amerikába, egy családhoz.Havonta 150 dollárt kapnék.A város, amleyben laknék pont nemtudni még,mert kb. jövő ilyenkor mennék.Sokat gondolkodtam rajta de még mindig nemtudom, pedig holnap lesz, egy nagyobb városba kell menni, szóval az ut is eltart egy ideig.

Szerintetek menjem vagy maradjak itthon, az angol tudásom elég jó, otthon is külön szoktam tanulni, és szeretem is. Szüleim is megengedik, apu nagyon biztat is, anyu azt mondta ahogy akarom. Azt még tudni kell, hogy szerbiai vagyok.

Annyit irj h menjek vagy maradjak, esetleg az okot is jó lenne.Fontos, ha lehet minél többen, holnaptra kell, és még nem tudom.

Bocsi hogy kicsit sok lett, de siettem is, meg leakartam irni a lényeget :)

Köszönöm 16,5/L


2011. okt. 4. 20:56
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Sajnos nem. És azt vette észre hogy csak szerbeknek sikerült, egy magyarnak sem, lehet hogy ez nem véletlen?Pedig ugy hallottam, hogy, ha legalább 50 %-át sikerül helyesen megirni, akkor továbbjutottunk, de én ugy éreztem hogy még több is sikerült+egyik ismerősöm is ugyanaz a csoport volt mint én, megbeszéltünk az eredményeket, a teszt irása után, és jók voltak.. :(((( nagyon nagyon szerettem volna pedig menni.. :( de köszönöm mindenkinek a biztatást!! legalább megpróbáltam, nem én voltam rossz, hanem a többiek túl jók :))
2011. okt. 6. 20:15
 32/45 A kérdező kommentje:

*vettem

*továbbjutunk

2011. okt. 6. 20:16
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne búsulj, annyi lehetőséged lesz még kimenni, csak szorgalmasan tanulj tovább angolul :)
2011. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
Nagyon sajnalom hogy nem sikerult:(.
2011. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Nem baj, talán nem most volt itt az ideje, hanem máskor. Fel a fejjel!

:)

2011. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Pedig most jól jött volna nagyon :)) de talán később.

Ma d.u. is átismételtem a fél angol nyelvtant, angol rádiót hallgattam, könyvet vettem ki a könyvtárból(regényt) szavakat tanulok,angol dalszövegeket tanulok meg fejből, cd-ről tanulok, angol ujságokat olvasok stb.. nagyon megszeretnék tanulni angolul!! :))

2011. okt. 7. 19:30
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

átom, megtaláltad az utat a nyelv megtanulásához!


Ügyes vagy!

2011. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Tiszta szívemből sajnálom, hogy nem sikerült, de nem szabad feladnod. Szerintem ez egyfajta ösztönző lecke is volt a számodra. Most nem sikerült, de később fog! Bízz abban, hogy nem ez volt az utolsó ilyen lehetőséged, és amikor majd újra lesz ilyen lehetőség, azonnal mondj IGENT! Ez egy hatalmas élmény számodra, és talán ez fogja megváltoztatni az életedet gyökeresen. Most ezt talán kudarcként éled meg, de ne add fel! Hajrá! Én Nagyon Szurkolok Neked!

Good Luck! :)

13/L

2011. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Vannak még nagyon kedves emberek!! :)
2011. okt. 13. 20:23
 40/45 anonim válasza:
sajnálom hogy nem jött össze. don't give up, maybe next time ;) írtam neked egy e-mailt mert hajt a kiváncsiság ;)
2011. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!