Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikába szeretnék egyetemre...

Amerikába szeretnék egyetemre menni, így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok gimnáziumban ,de vegyetek komolyan mert én erről már évek óta gyűjtöm az információkat ,nem azért mert az amerikai filmekben láttam, hogy milyen király...szóval salynos a németet nagyobb óraszámban tanulom az angolt csak heti 3 órában.meg még gimi elött két éve tanultam,és nyáron elkezdek angoltanárhoz járni,így meg fogok tanulni olyan szintén angolul hogy ott járhassak egyetemre?A Columbia University érdekelne.És a másik kérdésem az osztondj vagy valamilyen támogatás mert nem vagyunk szegények de azért annyira nem állunk jól hogy a szüleim a teljes tandíjat kifizessék.Meg azt nem tudom hogy van e rá lehetőség hogy ott dolgozzák egyetem mellett szóval van e olyan vízum mert ugye kajara lakásra kell költeni..
2011. dec. 22. 14:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha Angliába megyek akkor dolgozom mellette mert ott szinte "állampolgár" vagyok úgyhogy lehet,de elgondolkozok Skócián.
2011. dec. 26. 16:48
 12/12 anonim ***** válasza:

A Brit allami kolcson mindenre kiterjed, tehat lakhatas, stb miatt nem kell, hogy fajjon a fejed.


A "levelezo" kepzes viszont jo, ha tudod, nagyon nehez. Nem azt jelenti, mint Mo.-on, hogy 1-2-3 hetente tombositett orak, stb, hanem hetente x-szer bejarni, tobb orara. Igazabol a brit levelezo kepzesek annyira levelezoek, hogy nehezen mukodnek, ha nem az adott varosban elsz, es majdnem annyit kell bennlenned, mint MO.-on nappalin (jo, persze van Open University, de altalaban egyetemeket nezve).

2011. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!