Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan orvosi egyetem...

Van olyan orvosi egyetem Erdélyben, ahol magyarul is folyik oktatás?

Figyelt kérdés
Aki tud, pár szót arról is írhatna, hogy hogyan lehet bekerülni pl. Magyarországról, mik a követelmények stb.
2012. jan. 7. 11:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok infót! Azt hiszem megfogadom a tanácsod. :)
2012. jan. 7. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert Neked! Vegul merre fele fogsz menni?
2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Őszintén? Fogalmam sincs. Szerintem az első évet lehúzom itt, meg különben is először sikerüljön az újrajelentkezés... És közben majd eldöntöm. :)
2012. jan. 8. 16:45
 14/14 anonim válasza:
#1 Most latom hogy mit irtal, engem is erdekel ez a tema. A problema az, hogy ha mi, Erdelyiek kimegyunk Magyarorszagra tanulni, romanoknak neveznek, ha itt maradunk csak szimplan magyarok vagyunk. Olyan erzes mintha nem lenne hazank. Tehat ne csodalkozz hogy igy kezelnek, nem veletlenul, a baj az, hogy ez igy fog maradni meg vilag a vilag
2022. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!