Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Skóciai egyetemeken hogy van...

Skóciai egyetemeken hogy van ez? (több kérdésem is lenne)

Figyelt kérdés

1. Ha középiskola után nem egyből szeretnék jelentkezni Skóciai egyetemre, hanem előtte egy két éves technikusi OKJ képzést is le szeretnék tenni, utána is tudok jelentkezni a SAAS-nál, hogy fedezzék a költségeimet?


2. Orvosi egyetemek, mennyire telítettek?

3. Ezekbe mennyire nehéz bekerülni, valamint bent maradni?


4. Első hónapok, milyenek lesznek?

5. Mennyire lehet beilleszkedni, mint elsőéves hallgató?


most ennyi jutott eszembe, akik ott tanulnak kérem írjanak privátban, lehet lesz még pár kérdésem! köszönöm


2012. jan. 10. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
skót accenttel ejtik a dolgokat de próbálják tisztán tehát today nem lesz todájnak ejtve de vannak finomságok csak nézz meg egy http://www.youtube.com/watch?v=wEL11GbwRNE és ez nagyon tiszta , de latint csak nem ejtik úgy, többi mind1 95% felé érettségizel tudsz jól angolul nem szarod össze magad ha vizsgáztató véletlen elfelejti és bemond 1 KO mondatot de nemfog és ennyi , edinbóróót elvégzed 5össel utána elmész postrgraduate Cambridge és utána annyi ezt két éves karriertanácsadóin tanultam
2012. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvosi előtt okj képzés? az orvosi egyébként is nagyon sokáig tart szóval ez nem tűnik túl logikusnak.

Egyébként ezzel a legegyszerűbb ha közvetlenül hozzájuk fordulsz és honlapon megnézed/ emailben megkérdezed közvetlenül tőlük a feltételeket.

A beilleszkedés és az első hónapok attól függőek mennyire beszéled a nyelvet, én angolul jól beszélek de azt az angolt amit Skóciában beszélnek nem mindig értem teljesen.

Én a helyedben azt is bekalkulálnám hogy ha várok továbbtanulás előtt megváltozhatnak a feltételek lásd Mon is mostanában volt néhány "laza" változtatás az oktatási rendszerben...

2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem orvosi, hanem "Medical Biotechnology" course, 4 éves.
2012. jan. 10. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi, egeszsegugyis kepzesekre nem fog tamogatast adni a SAAS, azok itt sem ingyenesek.
2012. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!