Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A külföldi egyetemre járás...

A külföldi egyetemre járás csak pénz kérdés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Lassan, tagoltam irom, hogy tudj kovetni: BA-t Angliaban csinaltam, MA-t, PhD-t az USA-ban. Remelem kovetheto, es feldolgozhato meg szamodra is ez a rettenetes informaciohalmaz.


(Megjegyzem, az elozo elotti hozzaszolonak teljesen igaza volt. En kerek elnezest, hogy nem vettem eszre korabban, kivel is alltam le, teljesen feleslegesen, vitatkozni. Korrigalo is a dolgot: Teljesen igazad van 78-as, en mindig hulyesegeket irok, hulye tanacsokat adok, es teljesen kovethetetlen, mely orszagban is tanultam/ok. Igazad volt, igazad van, es igazad is lesz. Orokke, bodotta.)

2012. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szerettem volna privát üzenetet küldeni annak a hozzászólónak, aki orvosira jár, de sajnos nem tudtam. Ha olvasod, kérlek üzenj, szeretnék pár kérdést feltenni! Én is medicus (azaz medica) vagyok, csak Magyarországon.
2012. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, nem vesztesz vele sokat, nem véletlen nem tudsz már neki küldeni üzenetet. Ahogy feljebb olvashattad az illető rendszeres vendég volt a külföldön tanulás témában, és mindig épp a kérdésnek megfelelően változtatta, hogy melyik külföldi országban tanul, de a biztonság kedvéért, egy bizonyos ismerőse/rokona is mindig épp a másik szóban forgó országban tanult. Ha kapsz is tőle privátot, jól gondold meg mit hiszel el belőle, mert nagyon úgy tűnik, hogy ő csak szeretne külföldön járni.


Mikor melyik országban mondta hogy tanul, ahol egyszer állította, hogy tanult, ott már más válaszban csak emailt írt az egyetemnek és kiderült, hogy lehetetlen bejutni, meg stb, aztán egyszer azt mondta, hogy majd megy másik egyetemre más országba tanulni inkább, utána egy hónap múlva már azt írogatta, hogy ott tanul rég és még valami hosszú előkészítőt is kijárt ott előtte, aztán mikor melyik országban írta a kilencven valahány százalékos felvételijét. Szóval érted, hiszi a piszi egy idő után. Az meg, hogy miután erre felhívtam a figyelmet még el is tűnt, mint szürke szamár a ködben, szerintem csak megerősíti a dolgot. +1 valami megy privátban

2012. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!