Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miből áll a felvételi vizsga...

Miből áll a felvételi vizsga a bécsi orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy egész napos, és nem sok köze van a biológia, kémia tananyaghoz...Tudnátok esetleg konkrétumokat? Előre is köszönöm. :)
2012. jan. 23. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, én német egyetemeknél néztem ott felsőfokú nemzetközi német nyelvvizsga, vagy középfok, de akk ott is kell vizsgázni németből, meg egy csomó midnem ég... ird be h medizin studieren in deutschland als ausländer
2012. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek el kell küldened az önéletrajzod plusz motiválólevelet. Ebből ha továbbjutsz akkor lesz egy szóbeli de az csak olyan hogy megnézik milyen ember vagy. Nem kérnek ott nyelvvizsgát. Tudtommal.
2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapon. Nekem olyan zöldségeket beszéltek "első kézből" az állatorvosival kapcsolatban. Jól is hangzott, csak épp az egyetem sem tudott róla, hogy náluk más felvételi van, mint a honlapjukon közzétett...
2012. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen utánanézek majd. :)
2012. jan. 25. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

bioszból van felvételi vizsga amin elég nagy szokott lenni a szoras. a honlapon fenn van pontosan még a könyvsorozat cime is amiből fel tudsz készülni.

kémiából nem kell vizsga.

2012. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!