Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikai egyetem keresés?...

Amerikai egyetem keresés? Kéne egy kis segítség, (:

Figyelt kérdés

Tehát, majd ha végzek a gimiben Amerikában szeretnék pr-osnak, vagy ilyen kereskedelem-marketing szakirányban tanulni. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok nekem, ilyen egyetemeket mondani?

Előre is köszönöm.


2012. febr. 1. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
www.google.com -> marketing and PR university USA de amúgy ott több tízezer dollár évente a tandíj, úgyhogy ennek nagyon utánajárnék a helyedben. vannak american corner pontok országszerte, ott érdemes érdeklődni plusz a google segítségével mindent meg lehet találni :) sok sikert előre is!
2012. febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.collegeboard.com

jelentkezz fel erre a honlapra

több hivatalos vizsgának is a szolgáltatja, illetve az egyik legnagyobb egyetemi info bázisa van a honlapnak.

ha feljelentkezel, akkor tudsz keresni egyetemeket pénz meg egyebek alapján

meg be tudod jelölni, hogy mit akarsz tanulni és küldenek neked ajánló emailokat

tudod, hogy mik kellenek amerikai egyetemekre?

milyen vizsgák, stb?

2012. febr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!