Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták, segítség! Hova...

Egyetemisták, segítség! Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
elég tanácstalan vagyok e téren. gimnáziumba járok, jövőre kell faktot választanom. 4.8as átlagom van, matematika tagozaton vagyok. melyik iskolát/kart ajánljátok?
2011. nov. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gazdasági szakokat ajánlanám pl.:nemzetközi gazdálkodást vagy valamilyen mérnöki,esetleg informatikus(programtervező?)
2011. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és iskolát attól függ mit akarsz tanulni, ha gazdaságot akkor corvinus ha mérnök akarsz lenni akkor bme stb.
2011. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vadmeggy ***** válasza:

Hát gazdasági szakra mehetsz, de a te eszeddel én valami komolyabbat választanék!



Szerintem bármely műszaki szak többet ér egy gazdasági képzésnél! Kivéve a gazdaságinformatikust vagy a közgazdászt(ezt a 2 gazdasági szakot tartom "értelmesnek").


Én a BME villamosmérnöki karára járok és épp másodéves vagyok. A szak nagyon nehéz és a társaság sem jó, viszont nagyon jól el lehet vele helyezkedni.


A BME gépész szakával hasonló a helyzet, viszont ott sokkal több a normális arc :D.


Kamugazdasági szakra, csak akkor jelentkezz, ha bulizni/csajozni akarsz 5 évig. Utána pedig vagy kapsz jó munkát vagy nem. Műszaki szakoknál ilyen nincs! Sőt, ott te válogathatsz, hogy mi érdekel/milyen szakirányra akarsz majd menni.


Ha műszaki szakok érdekelnek, nyugodtan kérdezz, szivesen segitek választani.

2011. nov. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hm.. talán Corvinus-pénzügy és számvitel / gazdálkodási és menedzsment
2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!