Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Marosvásárhelyi Orvosi...

A Marosvásárhelyi Orvosi egyetem milyen (részletesebben lent)?

Figyelt kérdés

Megfordult a fejemben , hogy esetleg oda mennék Magyarországról. Érdekelne a felvételi, a kollégium, az, hogy mennyi nyelvtudás szükséges, a gyakorlat román csak?

Az, hogy ilyen "könnyű" bejutni ( a magyar orvosikhoz képest) mennyiben jelenti azt is, hogy a színvonal esetleg alacsonyabb lehet? Jobban megéri, mint a magyar egyetem?

Írhatnának olyanok is akik oda járnak, hogy milyen.



2012. ápr. 21. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia én is oda készülök, de nekem sincs túl sok infom róla. Én is úgy tudom h csak a gyakorlatok mennek románul. Olvasd át a tájékoztatót: [link]

Nem tudom h mennyire segít de azért itt is van pár adat. Illetve a felvételi tesztet valami könyvből állítják össze amit kint bizonyosan be lehet szerezni. Elvileg most kezdődött meg a jelentkezés kint. Elvileg a kollégium sem para(nagyon nagyon távoli rokon ott tanul)ja és ösztöndíjjal átvesznek Szegedre. Legalább is régebben így volt.

2012. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

köszike a linket, van pár fontos infó benne.

hát nem tudom az úgy lehetséges e hogy egyszerre jelentkezni Mo.-ra és Romániába is. Illetve hogy azt a könyvet honnan lehet megnézni?

2012. ápr. 24. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
én most halasztok egy évet, de elvileg ezt csak ott lehet megvenni illetve ha ügyes vagy netről, valakitől aki korábban oda felvételizett. Mostanában, ahogy így utána kérdezgettem dolgoknak elég sok rosszat hallottam az egyetemről, úgy h emiatt egy kicsit elbizonytalanodtam Marosvásárhelyt illetőleg, de majd meglátjuk. Én am terveztem hogy nyáron kimegyek barátnőmmel megnézni az egyetemet, felmérni a terepet, esetleg beszerezni a könyvet. :)
2012. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Off! megszűnt a magyar nyelvű képzés! :/
2012. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jaj de kár, hogy megszűnt én pont most szerettem volna átjelentkezni csak én gyógyszerészetire.:(
2012. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szűnt meg, hanem nem jött létre a teljesen magyar, szóval a gyakorlat román, elmélet magyar
2012. okt. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!