Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanul vki az Academia Nova-n...

Charmedcsajszi kérdése:

Tanul vki az Academia Nova-n Bécsben, vagy esetleg szeretne a későbbiekben? Vélemények érdekelnének róla, illetve, hogy mikor érdemes jelentkezni, ha csak 1 év múlva szeptemberben tudnám elkezdeni? Mennyire bonyodalmas a jelentkezési procedúra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 00:54
 1/8 Retekszisz ***** válasza:
Én nem ajánlom. Írta már itt valaki hogy milyenjóhely és menjetek oda, de a céges képzésekkel mindig az a baj, hogy csak annak a cégnek jó. Ez is ilyen. Ha esetleg nem életed végéig ugyanott akarsz dolgozni, akkor ezzel a diplomával mindenhol máshol kiröhögnek.
2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most fogok itthon diplomázni, szóval ezt csak ilyen kiegészítésnek gondoltam,főleg a német nyelv,és a nemzetközi tapasztalatt miatt. Az ittenki mesterképzések nem igazán nyerték el a tetszésemet:S

Így sem lenne jó ötlet?

2012. máj. 12. 20:46
 3/8 Retekszisz ***** válasza:
Milyen területen szerzed meg a BSc diplomádat?
2012. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemzetközi gazdálkodás, szállítmányozás és logisztika szakirány, a kövi félévem lesz már a gyakorlat :)
2012. máj. 13. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó iskola én is oda megyek 2013-ban kezdek, de már most jelentkeztem. Német diplomát ad mivel az anyavállalat német. Nem sajátít ki sőt az igazgató mondja hogy utána menjünk és ne maradjunk annál a cégnél. Ha kell segítség írj priviben.
2012. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Retekszisz ***** válasza:
Szerintem inkább WU, vagy Uni Wien, esetleg ha Németország is bejátszik, Berlin vagy München. Ott nem bóvli a diploma, amit osztanak.
2012. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A WUnal és az Uni Wiennél fizetni kell az academia nova ingyenes.
2012. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is véleményeket szeretnék, leginkább a Tourismus & Event Management+Job-ról, de bármi infó érdekel, saját tapasztalatok,megélhetés,érdemes-e ide jelentkezni. Én most 11-es vagyok egy német nemzetiségi gimnáziumban, dsd nyelvvizsgával mennék ki 2016 őszétől, és mindenképp valami olyan helyet keresek, ahol duális képzés van, leginkább a turizmus és rendezvény szervezés érdekel, illetve hr és pr managerként szeretnék majd később dolgozni. Köszi a segítséget előre is!:)
2014. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!