Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nektek mennyibe került az...

Nektek mennyibe került az angol nyelvtanfolyamotok Angliában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy év múlva szeretnék kimenni Angliába au-pairként, és érdekelne, hogy aki tanult már kint (nem csak au-pairekre gondolok)annak mennyibe került pontosan, és melyik városban tanult? Köszi mindenkinek, aki válaszol! :)

2012. júl. 26. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Cambridge-ben voltam, hetente 2x mentem masfel orara es ez volt 3 honapra 120 font. Aupair voltam, es a csalad fizette. Nem akartak, de megkertem oket, es belementek. Ha nem kinaljak fel maguktol mindenkepp kerdezz ra, mert altalaban kifizetik (nekik ekkora osszeg nem penz) es hat ugye nema gyereknek anyja se...
2012. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!