Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen infók vannak brüsszeli...

Milyen infók vannak brüsszeli egyetemekről? Esetleg az ottani Boston University-ről? (lent)

Figyelt kérdés

Még egy kicsit messze vagyok a pályaválasztástól, de az biztos hogy külföldre szeretnék menni. Az egyik város ami igazán megfogott az Brüsszel, azon belül is a business, marketing, informatikai témájú egyetemek érdekelnének.

Ha valakinek van infója, esetleg tapasztalata pls. ossza meg velem.. :) ("infók" alatt a tandíj, szállás, bekerülési esélyek, feltételek, stb. értem..)


2012. júl. 27. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A BU amerikai maganegyetem, meglehetosen jo nev. Semmi extra, de vilagszinten top 60-70-ben benne van. Ennek a brusszeli kampuszarol van szo. Az utobbi 10 evben nagy divat lett kulonfele orszagokban kampuszokat nyitni (van, pl. a Johns Hopkins ami hamarabb kezdte), ezek elvileg egyenerteku diplomat adnak az anyaintezmennyel, gyakorlatilag persze tavolrol sem. Nem egy kategoria, nyilvan, de ELTE Gyulafiratot hogy hangzik? Nem tul jol... Ettol meg, ha netan sikerul jo osztondijat kapni, lehet benne racio. Altalaban a kepzesbol 1-2 evet az anyaegyetemen toltenek a diakok, ez jelen esetben Boston.
2012. aug. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!