Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti tervezitek kimenni külföldre?

Ti tervezitek kimenni külföldre?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, esetleg azt. hogy hova, és miért :)
2012. júl. 29. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kiskorom óta nagy álmom Amerikában élni és dolgozni (bár mondjuk ez egy elég sablonos álom xd). mind1. hiszem azt h ha elég elszánt vagyok, akk sikerülhet. de az első lépés már megvan (felvettek az egyetemre).


18/f

2012. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ahol angolul vagy németül beszélnek,iylen egy csomó van de szinte az összes jó is

17/f

2012. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Szeptemberben kezdődik a mesterképzés, az 2 év.

Elsődleges célom Németország.

2012. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha megyek, csak is keletre!
2012. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen lesz a helyzet itthon, mikor végzek. A jelenlegi állás szerint kimennék.

Német nyelvterületre.

21/L

2012. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Terveim szerint az MSc alatt pár hónapot legalább Svédországban tanulnék. Meglátjuk mi lesz.
2012. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én 14 vagyok, fiú, de én mindenképpen szeretnék kimenni, lehetőleg Németországba, az szimpatikus leginkább :D

Én azért szeretnék amúgy kimenni, mert itt megfognak fojtani , és nem hiszem hogy a következő kormány nem ugyanezt a játékot játszaná majd :D Illetve olyan dolgok vannak MO-n, amiket a táj és az épületek szépsége nálam már nem igazán tud visszaborítani...Szeretnék normálisan élni, nem spórolni MO-n, hogy a havi kajámat meg tudjam venni :S

2012. júl. 29. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, de csak diploma után, mivel azt már elkezdtem itt, és menet közben döntöttem el, hogy külföldre akarok majd menni később.
2012. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 delusion ***** válasza:

Most így hirtelen 6-8 évet képzelek el magamról, amit még Magyarországon töltenék. Utána mindenféleképp szerencsét próbálnék valahol. Nincsenek nagyon nagy vágyaim - Portugália, Írország, Skandinávia, de akár Szlovénia is szóba jöhet. Mindenhol vannak jó dolgok, és vannak rosszak, egyik országról sem tudom azt elmondani, hogy nekem "ez az etalon", és egyik országról sem tudtam meg olyat, ami miatt rögtön elutasítanám. Régen az angloszféra országai tetszettek (USA, Új-Zéland, Ausztrália, Anglia etc), de valahogy kiábrándultam javarészükből...


19 \ F

2012. júl. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mindenképpen! Jövőre megyek egyetemre, és azt már ott szeretném elkezdeni. Németországban, leginkább Kölnben. Családom jön utánam, itt nem lehet megélni.. Már idén ki akartunk menni, de túl macerás és anya nem tud németül, szóval ő tanul nyelvet én leérettségizek még a maradék tantárgyakból és irány Németország (L) :)
2012. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!