Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tervezitek hogy kimentek...

Tervezitek hogy kimentek külföldre? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:49
 1/7 ava87 ***** válasza:

Lakni, vagy csak nyaralni? Ha lakni, akkor igen. Én azért, mert a szakma, amit tanulok, itthon nagyon alul van fizetve, pedig nekem az egyik életcélom, hogy ebben tevékenykedjek. Angliában viszont remekül el lehet vele helyezkedni, és jól meg is fizetik (na nem úgy, mint egy orvost mondjuk, de azért sokkal jobban, mint itthon).

De itt nem csak a fizetésről van szó. Megmondom őszintén, én voltam már többször Angliában, több részén is, és jobban éreztem ott magam, mint itthon. Tudom, most meg fogom kapni, hogy akkor húzzak el innen. Megnyugtatok mindenkit, tényleg ezt fogom tenni :)

2011. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lakni gondoltam,meg dolgozni. :)

Én már kint vagyok,neked meg sok sikert :)

2011. júl. 19. 10:56
 3/7 ava87 ***** válasza:

Köszönöm :)

Megkérdezhetem, hogy te melyik országban laksz? Mióta vagy kint? Milyen volt a kezdet?

2011. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Németországban élek.És még csak ez a kezdet :S

Majdnem 3 hónapja vagyok kint,eddig baby sitter voltam(vagyok).De felmondtam,és jövőhónaptól meló keresés van 1000-el :)

Mondjuk szerencsés vagyok,mert van egy német párom aki segit amiben csak tud. :)

24/L

2011. júl. 19. 11:12
 5/7 ava87 ***** válasza:

Hát akkor nagyon sok sikert kívánok a munkakereséshez :)

Nekünk még egy pár év, mire megyünk, még a diplomámat meg kell csinálnom. Szerencsém van, kit is elfogadják.

És Németországban milyen az élet? Miben más, mint Magyarországon?

2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Másabb.

Kedvesebbek az emberek,tisztaság van,nem kell aggódni se vonaton se semmin hogy elveznek tőlem valamit.És természetesen a fizetésből meg lehet élni :)

2011. júl. 19. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én élni tervezem el a jövőmet, Franciaországban, esetleg még szóba jöhet Spanyol-vagy Olaszország. Azért, mert 1 a munkámmal jobban megtudnék ott élni 2. nem szeretem Magyarországot.
2011. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!