Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor ha a párotokkal régóta tervezitek hogy külföldre akartok menni dolgozni és az egyiknek nem jönne össze a munka?

Figyelt kérdés
Távol az a szülő hazától és azt tervezték hogy együtt szeretnének dolgozni egy munkahelyen mivel ugyanaz a szakmájuk.Mit csinálnátok ilyenkor ha az egyiknek nem jönne össze és a közelben sem lenne másik munkalehetőség?
2012. febr. 14. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elvállalnád vagy keresgélnél tovább ahova felvesznek mint kettőtöket és vagy ha nem is egy helyre de legalább a közelbe lenne munka.
2012. febr. 14. 11:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimennék egyedül, és kitaposnám az utat a páromnak, hogy késöbb ö is velem jöhessen (ffi)
2012. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát sok lehetőség nincs

1. vagy kimennék úgy is,és keresnék másmilyen melót..Mindegy csak dolgozhassak

2. vagy ő kimegy egyedül,én otthon dolgoznék tovább,és amikor már jól beülte magát akkor ő beprotezsál a melóhelyre engem.

3.egyikünk sem megy ki.

2012. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk a nőt vennék fel de a férfit nem?az már kicsit kellemetlenebb szitu..a férfinek és a nőnek is egyaránt.
2012. febr. 14. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:

elvállalnám de közben keresnénk olyat helyet ahol mind ketten dolgozhatunk



Itt országon belül gyárakon kívül nem sok olyan hely van ahol a párok egy helyen kapnak munkát.

2012. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 11:27


nem országon belül van ezt írtam is.mind ketten pincérek vagyunk és szeretnénk minél több hotelba beadni a jelentkezést.bár sok párt ismerek akik hajón vagy hotelba együtt dolgoznak,csak kicsit tartunk attól hogy esetleg nem jön be a számításunk.bár a környékre ahova menni akarunk van jó pár hotel.

2012. febr. 14. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Biztos, hogy nem menne ki egyikőnk sem a másik nélkül. Vagy együtt, vagy sehogyan. Sokra becsülöm azokat, akik kibírják a másik nélkül és valóban egyik fél sem létesít viszonyt ez idő alatt (nem igen hallani ilyenről; igen, a nő odahaza hű, a férfi kint meg nem... Olyan ismerősömtől tudom, aki nőként dolgozik kint. Látja, mit művelnek a vőlegények/családapák a távolban, míg odahaza várja őket a párjuk...). Nem arról van szó, hogy mi nem bírnánk félrelépés nélkül, hanem eleve nem tartom kapcsolatnak, ha az ember az év nagy részét külön tölti és max neten érintkezik. Egy fél évig nem csinálnám, nemhogy évekig.

23L

2012. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dolgozzatok együtt..

Néha sok az, ha nem csak a szabadidőtöket töltitek együtt, de a munkaidőt is.

Ráadásul így kevésbé lennétek nyitottak a környezetetekre, főleg magyarul beszélnétek egymás között.

Szóval szerintem egyáltalán nem baj, ha nem ugyanarra a helyre vesznek fel titeket. Akit felvettek, ő mindenképp kezdje el a munkát, legyen akár a férfi, akár a nő. Ha nagyvárosban próbálkoztok, biztosan lesz előbb utóbb munkalehetőség a másik félnek is.

Hova mennétek egyébként?

2012. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

csak együtt mennénk ki

Akkor is ha egy ideig egyikőnknek kell eltartania a másikat,belefér,spórolni kell,ugyis akad meló,mind1 milyen.

2012. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát kimennék én is, és addig dolgoznék mást.

de a közös munkahely sem mindig nyerő, mi kipróbáltuk. volt jó is-rossz is.

2012. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!