Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriai továbbtanuláshoz...

Ausztriai továbbtanuláshoz hol hitelesítik az érettségim másolatát?

Figyelt kérdés
voltam az osztrák nagykövetségen, ott azt mondták egy okirat 11 ezer forint, én mondtam hogy kapják be. más opció van? normál helyen, pl német nagykövetségen 1500ért hitelesítik, ha továbbtanuláshoz kell akkor meg ingyen. azt vajon elfogadják?
2012. aug. 21. 19:49
 1/4 Retekszisz ***** válasza:
kapják be? miért? az offi drágábban cinálja ennél. megvan ennek az ára. ki kell fizetned a fordítót, az ellenőrzést, az illetékbélyegeket. Ha Ausztriába akarsz menni, akkor 11 ezer forinton ne nyavajogj! És nem vagy egy kicsit elkésve ezzel?
2012. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én nem fordítót kértem, hanem hogy nyomják rá a pecsétet egy fénymásolatra, h az megegyezik az eredeti okirattal, ami már rég le van fordítva :/
2012. aug. 22. 16:43
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként nem tizenegyezren nyavalygok, hanem 23ezren, mert 2 okiratról van szó. már lefordíttattam mindent az offinál, kábé 40ezerbe fájt az egész, minek dobjak ki 23-at arra, h egy aktakukac rádob egy pecsétet??
2012. aug. 22. 16:49
 4/4 Retekszisz ***** válasza:
az öcsémnek az érettségi hiteles fordítása az offinál 13 ezer forint volt egy hónapja. Be vagy már jelentkezve egyébként az egyetemre?
2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!