Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kötelező IPad az iskolákban?

Kötelező IPad az iskolákban?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 26. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Valszeg valamelyk ottani főfejes kap nem kevés jutalékot az eladott iPad-ok után.


Ott is csak emberek élnek...

2012. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Valahogy sejtettem, hogy nem csak Magyarországon Kuss a neve az egyszerű földi halandóknak.

Nem tudom, hogy a mai fiatalok hogy vannak ezzel, de én rettenetesen utálok gépről tanulni vagy olvasni. Sokkal jobb a rendes könyv, amit lehet lapozni, amibe jegyzetelhetek ha úgy van, és amiben szép színessel kiemelhetem a fontos részeket, a lényeget. Ráadásul bizonyított, hogy a színek használata 80%-kal növeli a memóriát. Egy iPad-en az olvasmányokat kissé nehézkes ízlés szerint "összefirkálni" színessel. De hát a jutalék az jutalék.

2012. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Rokonaim Svájcban járnak általános iskolába, ott ingyen és bérmentve kapja mindenki az iPadet a suliban és azon kapják a tananyagot.
2012. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó dolog ez, nálunk is ideje lenne bevezetni. Sokkal jobb lenne 1 iPadet cipelni mint 10 kilónyi könyvet. Nekem van iPadem, és mindig azon olvasom a kötelező könyveket, sokkal kényelmesebb mint papíron, nem kell mindent megvenni, kikölcsönözni, szinte minden fennt van a Magyar Elektronikus Könyvtárban.
2012. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nem Megadott*f* válasza:
mien fa**a lenne már, ha a mi sulinkban is iPad lenne, meg interaktív tábla...
2012. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!