Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek ez mekkora felelőt...

Szerintetek ez mekkora felelőtlenség/hülyeség így?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Német város, amibe egyszerűen beleszerettem. És elhatároztam, hogy oda fogok menni. Csak az a baj, hogy így most akkor csak azokat az egyetemeket fogom nézni, amik ott vannak, a többire rá sem hederítek. Szerintetek ez nagy hülyeség?
2012. aug. 26. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy.

Ha felvételi előtt állsz, elég nagy hülyeség, mert ha egyikre sem vesznek fel, jól megszívhatod.

2012. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan ,,meglátni és megszeretni" dolognak tűnik. Túl hirtelen, túl kapkodó és hirtelen fellángolásra alapozó. Nincsen racionális érv mellette, úgyhogy igen, hülyeség. Ha azért választottad volna azt a német várost, mert:

- nem akarsz itthon tanulni, hanem külföldön és

- ott kiemelkedő a képzés vagy viszonylag olcsó Németországhoz képest vagy

- ott tanítják azt a bizonyos képzést/szakot

Akkor racionális döntés volna és alapozott. De így hülyeség. Amúgy hány éves vagy?

2012. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jelöld be első helyekre a német sulikat utána meg a többit
2012. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát még nem igazán vagyok abban a korban, azért nem is írtam, mert hogy akkor azt írjátok, hogy úgyis százzor megváltozik a véleményem, meg minden.

Azért írom ki ilyen korán ezt a kérdést, mert azt már eldöntöttem, hogy német, esetlen, nagyon kirívó esetben angol vagy francia nyelvterületen szeretnék majd járni. Eddig mindig mindenből ötös voltam, de érzem, hogy közeleg az idő, lassan 2 év, hogy rá kell gyúrnom valamilyen tárgyra. És szeretek, már így előre elmélkedni. Igazából már fel is vázoltam a lehetőségeket. De leginkább úgy néztem, hogy egyetemek abban a városban ---> mi jön be?....

2012. aug. 26. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
attól is függ, melyik város. ha valamelyik kis vidéki városról van szó, ahol esetleg csak egy névtelen főiskola van, akkor elég hülyeségnek hangzik. ellenben ha berlinről vagy münchenről van szó, akkor oké, ott világhírű egyetemek vannak.
2012. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
München.... <3
2012. aug. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!