Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai az eljegyzés alig...

Nem korai az eljegyzés alig fél év együtt járás után? (6-7hónap)

Figyelt kérdés

sorban nem bírja a lányt senki itt, és így sem igazán veszi észre magát, hogy itt mindenki nagyjából ferde szemmel néz rá.

Úgy érzem 6hónap alatt nem lehet kiismerni teljesen... Féltem, hogy elrontja az életét, mert nagyon sok rosszul sikerült házasságról hallani manapság..=/15L



2012. júl. 13. 22:07
1 2 3
 1/24 gelazso ***** válasza:
46%
nagyon korai.
2012. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

sorban nem bírja a lányt senki itt,'


ez itt nem tudom mi akart lenni: újra fogalmazás:


Nem bírja a családunkban a lányt senki, fiú tesóm 23 éves, a lány is 23, de nem hajlandó semmit csinálni, sem mosogatni, sem főzni, csak vinnyogni, és besértődni, ha valaki képét lájkolja tesóm...


Úgy gondolom korai az eljegyzés, mert értem, hogy rózsaszínköd, de ez felelőtlenség


féltem=/

2012. júl. 13. 22:10
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm első: Én is úgy gondolom, hogy a minimum a 2 év lenne
2012. júl. 13. 22:10
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
De, korai persze, de a szerelem vak sokszor.. beszélhetsz tesóddal( ha jól értem ő venné feleségül a semmirekellő lányt),de igazából tökfölös szerintem beszélned vele..majd rájön magától..próbáljátok húzni az időt az esküvőig, ha már mindenképp eljegyzést akarnak..talán egy kis idő helyreteszi.
2012. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Relatív: engem a negyedik randin kért meg a párom, múlt hónapban voltunk 15 éves házasok :)

Nálatok nem az idővel van igazán baj, hanem azzal, hogy a lányt nem fogadta el a család, és ő ezért nem is tett semmit. DE: a tesód már felnőtt, úgy tolja el az életét, ahogy akarja. Majd tanul a saját kárából, te legfeljebb támogathatod. Sajnos bele nem szólhatsz

2012. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ. Nincs időhöz kötve. Van akit 5 év után jegyeznek el, mégis a házasság tönkre megy,

Én 1 hét után összeköltöztem majd 1 hónap után hozzá is mentem életem párjához. Ennek 11 éve,és még mindig boldog házasok vagyunk.

Szóvval ha két ember szereti egymást, akkor mindegy hogy 6 hónap vagy 2 év után jegyzik el egymást..

2012. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Tipikus életképtelen kapcsolat. Pár embernek sikerülhetett a meglátni és megszeretni, de egy vinnyogó, fészbúkon lógó elkényeztetett kislány? Ugyanmár.
2012. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom megállapítani, hogy a tesódék kapcsolata milyen így azt sem, hogy korai vagy sem az eljegyzés.


Egyébként manapság az eljegyzés semmit sem jelent, szinte mindenki csak dobálódzik a gyűrűkkel.

2012. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Én korainak tartom, bizonyára nagy szerelmi lázban történt az eljegyzés. Sajnos az ember ilyenkor hajlamos rá, hogy hülyeséget csináljon.

Azért nem kell rögtön házasságról beszélni, azzal még lehet várni.

2012. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy eljegyzés az még semmi. Bármikor felbontható. Meg gondolom, nem most akarnak házasodni, hanem csak pár év múlva. De ha mégsincs így, akkor sem gond, felnőtt emberek, nem tizenéves gyerekek, tudják, mi a jó nekik.
2012. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!