Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Továbbtanulás Londonban,...

Továbbtanulás Londonban, pszichológia szakon?

Figyelt kérdés
Még 2 éven van vissza a Gimnáziumból és továbbtanulásomat külföldön (Londonban) tervezem, ami tudom nem lesz könnyű de elég erősen ráálltam a nyelvtanulásra...Elég informálatlan vagyok és nem tudom hogy működik ez az egész, ezért szeretnék segitséget kérni, akár privátban is! Szeretnék tudni mindent hogy ha leéresttségiztem mit is kell tennem, milyen Londoni fősulik,egyetemek vannak ahol ezen a szakon tanulhatnék? Mennyire lenne nehéz bejutni? Milyen a kinti élet? Mi kell ahhoz hogy felvegyenek? Minden érdekel! Kérlek segitsetek!
2012. szept. 16. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ez gyakorlatilag a UK területén lévő felvi.

Amúgy szerintem tegyél le erről a nagyon erős London mániáról, mert jobban jársz ha Skóciába mész, mivel ott még ingyenes az oktatás, Angliában viszont nem...

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


[link]

2012. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jovo evtol kezdve Eu polgaroknak Skocia is fizetos lesz.
2012. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!