Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen kilátásai illetve...

Milyen kilátásai illetve esélyei vannak egy diáknak Kanadában, vagy az USA-ban, ha ki akar költözni és ott tanulni egyetemen/főiskolán?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod fizetni a tandíjat, akkor semmi gond nem lehet a kiköltözéssel.
2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,m attól függ mennyi pénzed van, tudnád-e fizetni a tandíjat a lakhatást és az ételt.
2012. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én jelenleg itt élek,végzős vagyok középsuliban és végülis állam és egyetem függő hova szeretnél menni.Árak van amiben jobb magyarországhoz képest de van amiben drágább.Lakás/szállás is többmindentől függ,de ha egyetemre kollégium az a legegyszerűbb.Nagyon segitőkészek az amerikaiak szóval ha felhivod az adott egyetemet tájékoztatnak az árakrol a feltételekről és segitenek eligazodni.A jelentkezés változo sok egyetemre decemberig kell jelentkezni de van ahol juniusig,ugyhogy a legegyszerűbb ha felhivod vagy irsz egy e-mailt az iskolának.
2012. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elobb be kell kerulni, utanna kerdes, tudod-e fizetni, mennyi osztondijat kapsz, stb. Minden ellentetes velekedessel szemben az amerikai egyetemek nem azert vesznek fel, mert soka penzed. Egyebkent szaz, sot, a mindenfele szirszar egyetemet (vallasi, stb) beleszamitva ezerszam vannak egyetemek az USA-ban. Eselyek..mire, es hova..?
2012. okt. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!