Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában/Angliában/Ausztráli...

Amerikában/Angliában/Ausztráliában illetve Németországban/Ausztriában mettől meddig tart a nyári szünet? (Ha tudj'tok, a többit is leírhatjátok, de a nyári érdekel a leginkább)

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy tartománytól/államtól/kantontól függ.
2012. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol más.

Sőt tartományonként is változik.

De most nem gondolod hogy tudom oda vissza minden ország nyári szünetének idejét?

Ausztria meg Németről tudok csak neked beszélni.

Nekem egyik mai napig legjobb barátom ausztriába költözött, és oda jár iskolába. Ott olyan a "rendszer" hogy rövidebb a nyári szünet. Kb július közepétől szeptember elejéig tart. DE : Nekik a tavaszi téli és őszi szünet is 1 hónapos, és vannak síszünetek stb. Pont mesélte is , hogy nekik a tesióra az, hogy kimennek az Alpokba síelni.. :D:D Szóval, kevesebb a nyári , több a téli tavaszi őszi. Azt mondta hogy kiszámolta, és a kevesebb nyári szünettel is sokkal de sokkal több "nem tanulós" napjuk van, mint Magyarországon. Szóval ő tőle tudom, ezt mondta :)

Németbe pedig én tanulok.

Itt szintén 1 hónap a téli és tavaszi, az őszi 3 hét, mellette vannak még síszünet, államalapítás és hasonló munkaszüneti napok. A nyár július 25-től Szeptember 13-ig tart, legalábbis nálunk. A nyár rövid, de nálunk is sokkal de sokkal több tanulás nélküli nap van.

De ahogy leírtam, tartományonként változik, lehet máshol más a rendszer :)

Remélem tudtam segíteni.

Sok sikert!

2012. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ausztráliában, nincs nyári szünet
2012. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

honnet vetted hogy nincs nyari szunet???? egek!

persze hogy van. karacsonytol februar elso heteig tart a nyari szunet.

2016. febr. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!