Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Továbbtanlás arab iskolában?...

Továbbtanlás arab iskolában? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ha tudnátok nekem mondani olyan iskolákat ami angol nyelven oktat de arab szellemiségu azaz muzulmán,vayg arábiában elhelyezkedo iskolákat,AZ SOKAT SEGíTENE.

Ha valaikenk van ilyen iskolárol tapasztalata az leírná mint tapasztalt.

Én magyar vagyok,arabul nem tudok,csak angolul ezen kívul de tervezem hogy megtanulok.

Koszonom az ÉRTELMES válaszokat.



2012. okt. 17. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az arab es a muszlim nem egyenlo, azert :) Kimondottan Szaud Arabia erdekel? Barhogyan is, amit szeretnel, az pontosan kiuti egymast. Vallasi iskolak vannak, egyetemi szinten is, eleg csak a legtekintejesebbre, az Al-Azhar-ra gondolni (amin persze sok mast is lehet tanulni), azonban ezeken angol nyelvu oktatas a legritkabb esetben zajlik. Amelyik egyetemeken pedig lehet angolul (is) tanulni, ott pedig kimondottan iszlam tanulmanyokra nem nagyon fokuszalnak.
2012. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fiú vagy? Vagy netán lány?
2012. okt. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. okt. 30. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szaud Arabia akkor nyero valasztas lehet szamodra.
2012. okt. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszokat.Azt hiszem Szaud-Arábiát választom.Koszonom a válaszokat.
2012. nov. 1. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled? Én is arab országban szeretnék továbbtanulni.
2013. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!