Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Vannak tapasztalatok cserediák...

Spamok kérdése:

Vannak tapasztalatok cserediák programokról? Mennyi irődre mentetek ki? Hova? Sokba fájt? Mennyit fejlődött azóta a nyelvezetetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! én egy évet voltam Belgiumban, előtte nem beszéltem franciául, amikor visszajöttem, letettem a felsőfokút. én kaptam ösztöndíjat, így féláron mehettem ki (a YFU nevű szervezettel voltam kint - www.yfu.hu ). Minden évben vannak ösztöndíjak, szociális alapon is. Egy ilyen program nem olcsó, de kapsz egy külföldi családot, aki befogad, és barátokat. Ráadásul én sokat tanultam magamról is, önállósodtam, "felnőttem". Te hová szeretnél menni?
2012. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány évesen voltál kint?

Ilyenkor itthon évet kell ismételni?

2013. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!