Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » HELP! Kijöttem egyetemre az...

HELP! Kijöttem egyetemre az Egyesült Királyságba, de túl sokat beszélek magyarokkal, és úgy érzem, romlik a nyelvtudásom! Azonkívül eléggé be is zárkóztam! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Bezárkózás alatt azt értem, hogy nem jártam el helyekre és nem nagyon kerültem be körökbe. Elég zárkózott vagyok és vannak dolgaim, amikkel otthon szakemberhez jártam... attól félek, teljesen magamra maradok. A másik a nyelvtudás. Hogyan fejlesszem? Az a baj, hogy nem nagyon érzek magamban motivációt semmihez...
2012. dec. 9. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, hol tanulsz? Írj privátot és beszélhetünk.
2012. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha otthon is szakemberhez jartal, akkor mindenkeppen erdemes lenne az egyetem valamelyik pszihologusaval/pszihiaterevel talalkozni.
2012. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nincsen lelki gondja, csak introvertált, mint másik 3 milliárd ember - nincs ezzel semmi gond; egyszerűen felül kell emelkedned a félelmeiden, és különféle társaságok felé nyitni; ha másnem, akkor jó lehet például egy csoportos (tánc/jóga/karate...)tanfolyam is...


1. socialize!

2. socialize!

3. socialize!


Never say no again to invitations ;)

2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!