Skócia vagy Dánia?

Figyelt kérdés
Még csak tizedikes gimnazista vagyok, de már elgondolkodtam rajta, hogy talán jobb lenne inkább valahol külföldön továbbtanulni majd. Nekem a skót és a dán egyetemek tűnnek a legjobbnak (ingyenesek+minőségiek). Szerintetek (angol nyelvtudás mellett) melyik a jobb ? (+érvek)

2013. ápr. 1. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én angol nyelvtudás miatt a skót egyetemet választanám.
2013. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A felsőoktatás jelentős része Dániában is angolul folyik, tehát ez olyan nagy előnyt nem hiszem, hogy jelentene.
2013. ápr. 3. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Azért a mindennapokhoz kellene a dán nyelv, ha Dániába mennél.

Én is Skóciát javaslom, pl. a University of Glasgow-t.

2013. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Skócia.

Dánia szép meg jó, de sajnos konkrétan boldog boldogtalant felvesznek az egyetemekre.

A skóciai intézmények nívósabbak, jobb az oktatás :)

2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Angolul beszélőként és is Skóciát mondanám, de ha Dániában is lehet angolul tanulni abból csak óriási hasznod lenne később, hogy dánul is megtanulnál (ha elég ideig élsz kint) és így nagyjából beszélnél norvégul és svédül is. Ennyi nyelvvel meg szinte mindegy mit tanulsz, nagy eséllyel találnál munkát bárhol.
2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!