Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hollandiában kint élő magyarok...

Hollandiában kint élő magyarokhoz lenne néhány kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Mi is ki fogunk költözni a nyáron, de sajnos én nem tudok hollandul.

Ti mennyi idő alatt tanultátok meg a nyelvet?

Hogy tanultátok meg a hollandot? (tanfolyam, magán tanár, stb.?)

Én még csak 14 éves vagyok, de nem tudom, hogy hogy fogok megtanulni hollandul és hogy hogyan fogok beilleszkedni az iskolába, ahol egy kukkot sem fogok érteni. Ti tudnátok segíteni? Esetleg ajánlani egy ott élő magyar magán tanárt, aki szívesen tanít hollandul(privátban is meg lehet írni). Az ottani iskolák hogy állnak a külföldi, hollandot nem beszélő tanulókhoz...segítenek nekik? (az angolt félig megértem...és megfelelően beszélem).

Ennyiek lennének a kérdéseim :)


A válaszokat előre is megköszönöm! :)



2013. ápr. 30. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Olyan iskolaba fogsz jarni ahol csak a nyelvetctanulod egy ket evig.

Nyugi minden oke lessz egy ev alatt megtanulsz rendessen angol nem kell.

Magantanar draga de nagyon es nem kell.

Hova koltoztok? Ird meg van egy ingyenes nyelviskola magyaroknak segithetek ida bejutni mert igen szigoru a felveteli feltetelek.

2013. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!