Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A BCE KERTK környezetgazdálkod...

A BCE KERTK környezetgazdálkodás szakáról van lehetőségem erasmussal külföldön tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldön tanulni és ide akarok jelentkezni de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban a BCE honlapján,(főleg Anglia vagy Franciaország érdekelne mivel az angolt felsőfokon beszélem, a franciát egyelőre csak beszéd szintjén)Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!!

2013. máj. 2. 13:00
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én ezen a szakon tanulok, és tőlünk többen is voltak, illetve vannak is kint erasmussal. Sajnos angliában úgy tudom, hogy nincs a kertészeti karnak partnere, de a legtöbb országban angolul megy az oktatás. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan :)
2013. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu ez jól hangzik, esetleg megtudnád mondani milyen országokba lehet pályázni?és a másik kérdés hogy te szereted a szakot vagy bármi egyéb tapasztalat, észrevétel amit jó ha tudok:DD és köszönöm szépen a válaszod:)
2013. máj. 3. 17:54
 3/4 anonim válasza:
Lehet menni németországba, hollandiába, spanyol-, görög-,lengyel-, és olaszországba, ausztriába, törökországba, svéd- és finnországba. Illetve biztos máshova is, most hirtelen ezek jutottak eszembe. Ha az egyetem hallgatója vagy, akkor majd meg tudod nézni, hogy hova vannak helyek, és milyen szakos, és hányadéves hallgatókat várnak elsősorban, milyen nyelvű az oktatás, stb. Szakmai gyakorlatra pedig úgy tudom bárhova ki lehet menni európán belül, és ha elnyered, arra is kaphatsz ösztöndíjat.
2013. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szak nem rossz, de azért vannak jobbak is, amik szerintem jobban hasznosítható diplomát adnak. Itt sok mindenről tanulunk, de semmiben nem mélyülünk el eléggé. De ez lehet hogy inkább a bolognai rendszer hibája, és nem a sulié.
2013. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!