Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Francia egyetem (re járó...

Francia egyetem (re járó hallgató)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkodom, hogy Franciaországban tanuljak, főleg azért,mert európai állampolgárként már térítésmentes lenne. Ki is néztem már egy egyetemet Grenobleban, de az a baj, hogy nem nagyon ismerem a francia oktatást (színvonalát, követelményrendszert stb.) Tudna valaki felvilágosítást vagy tanácsot adni ebben? Nagyon köszönök minden ezzel kapcsolatos tapasztalatot és élményt.


Köszönettel,

Zsuzsi


2009. okt. 16. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is gondolkodom rajta, hogy Franciaországban tanuljak, bár én ott szeretném elvégezni az egész egyetemet, és aztán letelepedni is. Mesélnél a tapasztalataidról? Mennyibe kerül a megélhetés? Kaja, albérlet, közlekedés, stb? Diákmelót nagyon nehezen lehet szerezni?

Előre is köszönöm!

2011. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Fiam idén érettségizik, s felmerült, hogy francia egyetemen tanulna tovább, főképp a társadalomtudományok területén. Nagyon örülnék, ha mesélnél ottani tapasztalataidról, élményeidről. Szerinted jó döntés volt? s vajon hol fogsz majd dolgozni, ha végzel, maradsz,vagy hazajössz? Hálás lennék, ha válaszolnál.
2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!