Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek ez a teszt nehez?...

Szerintetek ez a teszt nehez? https://www.maths. Ox. Ac. Uk/system/files/attachments/MScMF2013_AdmissionExercise. Pdf

Figyelt kérdés
Egyaltalan ki az aki egy ilyet meg tud oldani? Matematikus? Mernok? Vagy netan fizikus? Kik tanulnak ilyen szintu matematikat?

2013. júl. 12. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Az általad megadott link már nem él. Erre gondolsz?


[link]


Egy jó tudományegyetemen végzett matematikus, alkalmazott matematikus vagy gazdasági/pénzügyi matematikus meg tudja ezeket oldani.


Én személy szerint nem vállalkoznék rá (bár nagyobb időbefektetéssel valószínűleg az első 7 feladatot meg tudnám oldani, az algoritmusokhoz viszont egyáltalán nem értek), pedig matematikával foglalkozom. Viszont tanár szakon végeztem, és ott sem az analízist, sem a valószínűségszámítást nem tanultuk ilyen mélységben, nekem pedig egészen más a szakterületem.


Egy ilyen irányultságú matematikus számára viszont valószínűleg nem túl nehéz ez a feladatsor.

2013. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!