Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak külföldön, ha egyáltalán nem vonzódom a matek, fizika, kémia, biológia tantárgyakhoz? Bővebben írok lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni (azt mondják, jó is vagyok). Angolt imádom, a kiejtésem lehetne viszont jobb. 14 éves vagyok, a felvételi előtt állok. Ha minden jól megy, felvesznek a Kisképzőbe (Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola), ahol grafikára/mozgókép szakra szeretnék menni. A kérdésem az lenne, hogy az érettségi után hol tudnék külföldön tovább tanulni? Egyáltalán lehetséges ez a szakközépiskola miatt? Milyen országokat (esetleg amerikai államokat) ajánlanátok? :)

2013. nov. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edinburgh, University of Art. Pont neked találták ki, és Skóciában nincsen tandíj az egyetemekre. (Egyenlőre) Mindemellett EU tagállam, szóval nem kell semmiféle vízum, hanem csak annyi a jogi procedúra, mintha Zala megyéből költöznél fel Budapestre. 3 óra a repülőút, közvetlen járat van Budapestre, szóval szerintem nézz utána.
2013. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!:))
2013. nov. 3. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Kisképzős voltam, most a University of Glasgow-ra járok művtöri szakra. Engem az elméleti vonal jobban vonzott, ha te a gyakorlatnál maradnál, a fentebb említett intézmény is nagyon jó, de én mégis inkább a Glasgow School of Art-ot ajánlanám. Glasgow kulturális szempontból jobb közeg, sok múzeum, kiállítások, modern és klasszikus építészet egyaránt :)
2013. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és sok sikert a Kisképző felvételihez!! :) (előző voltam)
2013. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))
2013. nov. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!